ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #556
    Re: ALKOHOL :D

    Algselt postitas nikitheone
    ahjaa, üks sigahea koks on b-52.
    :)
    Valli Baaris millimallikas veel parem :) Arvan, et Tisko või Peokuningas võiks siin kohal püsti tõusta ja sellest koksist lähemalt rääkida.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #557
      Re: ALKOHOL :D

      Algselt postitas ranka
      Valli Baaris millimallikas veel parem :) Arvan, et Tisko või Peokuningas võiks siin kohal püsti tõusta ja sellest koksist lähemalt rääkida.
      no b-52 meeldib kõigile. millimallikas mitte. endale küll meeldib see asi :D

      alati kui saan teada, et keegi mu sõpradest pole seda joonud, viin ma ta sinna ja ostan talle.
      ja hiljuti viisin ühe oma portugali tuttava sinna. vend tegi siukese haleda näo ette ja köhis pool tundi pärast seda.
      millimallikas on jah, hää
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • silku108
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 90

        #558
        Re: ALKOHOL :D

        Algselt postitas ranka
        Siis selline asi - eile ostsin miski joogi, mis oli täiesti lagritsa maitsega. Oli pruunikas-kollane jook - tahaks teada, mis joogiga tegu oli. Ja kui jõid, siis jubedalt suud kõrvetas.
        Patrickus on 50 kraadine absint lagritsa maitsega ja kõrvetab päris korralikult :P

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #559
          Re: ALKOHOL :D

          millimallikas on jah hea jook

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #560
            Re: ALKOHOL :D

            Algselt postitas nikitheone
            ahjaa, üks sigahea koks on b-52.
            :)
            saa vanemaks raisk, hakkad kartma selliseid asju :D hommikul võid tatiga vannituppa plaate panna :D olid ajad kus sai neid omale 4 tykki hommikusöögiks valmistatud :D mida aasta edasi seda rohkem austan pitsi viina ja korralikku pealehammustamist (heeringas hapukoore ja sibulaga, marineeritud kurk, singi-küüslaugujuusturullid jne). Hommikul kergem.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #561
              Re: ALKOHOL :D

              kui aus olla, siis ei ole tõesti mitte midagi paremat, kui viinavõtmine sõpradega ja üks hea zakumm.

              mm....

              (krt, ise joon praegu belõi aistit)
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #562
                Re: ALKOHOL :D

                BEER-LOVERS can drink as much as they like without having to fear developing a beer-belly, according to new research.

                http://www.news.com.au/story/0,27574...81-401,00.html

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #563
                  Re: ALKOHOL :D

                  ammu teada, et saku lihased ei teki õllest vaid snäkist, mis sa kõrvale sööd
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #564
                    Re: ALKOHOL :D

                    Algselt postitas nikitheone
                    ammu teada, et saku lihased ei teki õllest vaid snäkist, mis sa kõrvale sööd
                    Samas on 4-pakis ikka ca 1000kcal. Sage 4-pakidieet mõjub märgatavalt ma arvan. Artiklis on ka mainitud, et rohkem kui liiter õlut päevas kasvatab juba õllekõhtu. Loomulikult aitab üks kena 200g krõpsupakk hoolega kaasa, mis sisaldab ka ca 1000kcal.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #565
                      Re: ALKOHOL :D

                      Algselt postitas Supsti
                      Selle joogi puhul on kahte sorti inimesi. Ühed, kes seda ainult jooksid ja teised, kes ei suuda suu sissegi võtta. Mina olen üks nendest, kes ei suuda seda suu sissegi võtta.

                      Mina kuulun siis nende hulka kes seda ainult jookski :) Heledat sai korra proovitud ka Fantaga ja isegi päris hea oli :P

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #566
                        Re: ALKOHOL :D

                        ma sain oma V-tabelti kätte ja pidi täna maraton olema, aga tra pidin tööle minema ja co-l oli kurk haige, aga ma hoian alles ja see läheb soolaks ära


                        odav oli ka sitt - original ja nii soodne

                        ja viin on täna oi kui hää

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #567
                          Re: ALKOHOL :D

                          2 päeva jutti juua on teh nuts, kui tööle ei peaks minema homme läheks kange peale üle ja tiriks pildituks, aga peab.

                          Comment

                          • dener89
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 625

                            #568
                            Re: ALKOHOL :D

                            Eile ostsin rummi ja koolat ja laimi.
                            palju ei joond kuna tundsin,et pähe hakkab,täitsa hea maitsega kah.
                            Täis olla on päris naljakas.
                            tänud soovituste eest

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #569
                              Re: ALKOHOL :D

                              m2ngisin inglastega mingit kaardi m2ngu .. sittagi aru sellest ei saanu, aga kogu paeg pidi jooma ... ma peale 3. m2ngu loobusin . kani sassis olin .. suuremad inglased. . siuke 145kg vennd lasit 8 m2ngu ja olid elus alles ... sick


                              Comment

                              • ottokatz
                                Julm Donk
                                • Jun 2009
                                • 29

                                #570
                                Re: ALKOHOL :D

                                kes viina kõrvale mingit heeringajuttu ajas...tark mees, ise praegu võtan toorest loomaliha, toore munakollase ja pipra ja sibulaga...keele viib perse :D

                                Comment

                                Working...