ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Koit
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 495

    #706
    Re: ALKOHOL :D

    ma sain 7 punkti, pole eriti alkoholilembeline. :)

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #707
      Re: ALKOHOL :D

      Sain kokku aint 15 :)

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #708
        Re: ALKOHOL :D

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ql0saSl9oV8[/youtube]

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #709
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas FreakyJason
          Sain kokku aint 15 :)
          ofc kui sa valetad.

          Comment

          • Raido428
            Jube Noob
            • Jun 2009
            • 156

            #710
            Re: ALKOHOL :D

            Testis 6
            Aga nädalavahetusel sai küll vist mingi 1/4 aastanormist joodud.

            Comment

            • Johnny Jazz
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 336

              #711
              Re: ALKOHOL :D

              OMG WAT?? Wtf.. kamoon!? See test on rigged ...
              Punkte kokku 22

              Punkte kokku 16-19
              Sinu joomisharjumused hävitavad Sinu tervist ning Sa võid olla alkoholsõltuvuses. Kui vähegi võimalik, lõpeta joomine otsekohe. Võta ühendust oma perearstiga ning räägi selle testi tulemustest, või siis pöördu kindlasti vastavate spetsialistide poole

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #712
                Re: ALKOHOL :D

                2 õlle päevas 4x nädalas = kokku 8 õlle nädalas? Peab vist alkoholiga lähitulevikus piiri pidama hakkama ja selle lõbu vaid nädalavahetusteks jätma.

                Miks inimesed üldse joovad?

                Mina joon kahel põhjusel:
                *lõõgastumiseks
                *seltskondlikel põhjustel (jutt jookseb paremini, hea tuju jne).

                Kuhu tõmmata piir kui mulle meeldib elu nautida?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #713
                  Re: ALKOHOL :D

                  Punkte kokku 26

                  Punkte kokku 16-19
                  Sinu joomisharjumused hävitavad Sinu tervist ning Sa võid olla alkoholsõltuvuses.
                  st siis seda et ma ei ole alkohoolik jh?

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #714
                    Re: ALKOHOL :D

                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0ZJvbWPERr0[/youtube]

                    Comment

                    • bob
                      Julm Donk
                      • Nov 2009
                      • 94

                      #715
                      Re: ALKOHOL :D

                      Alkoinfo.ee oli veel hiljuti siuke lause: Tervise vältimiseks peaks igal nädalal olema vähemalt kolm täiesti alkoholivaba päeva.
                      Hiljem on ära parandatud ja riskide sinna kusagile lisatud.

                      Runnar, väga nuts video! Täis peaga nad küll seda ei teinud... v siis tegid ...

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #716
                        Re: ALKOHOL :D

                        Tunnen et haigus hakkab tulema, üks hõõgvein vedeleb, kas lasen lihtsalt kuumaks ja joon ära või saab seda veel kuidagi paremaks teha? Midagi lisada?

                        Comment

                        • 0ttt
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 444

                          #717
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas alaska
                          Tunnen et haigus hakkab tulema, üks hõõgvein vedeleb, kas lasen lihtsalt kuumaks ja joon ära või saab seda veel kuidagi paremaks teha? Midagi lisada?
                          Hõõgvein haiguse ajal on nuts. Lisa kaneeli ja siis mingit pähli/rosinasegu. (Y)

                          Comment

                          • kivisaba
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2514

                            #718
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas 0ttt
                            Hõõgvein haiguse ajal on nuts. Lisa kaneeli ja siis mingit pähli/rosinasegu. (Y)
                            ära mingi rosinatega küll jamama hakka pane pigem viskit or brandit juure ja on otsen harasoo

                            Comment

                            • Helmps
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 828

                              #719
                              Re: ALKOHOL :D

                              sain 21 punga

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #720
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas runnar
                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0ZJvbWPERr0[/youtube]
                                IRW :D

                                Comment

                                Working...