*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #946
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas leits
    running hot again :(
    tänased erid: set over setid ... neid ikka oli .. aa vs kk, obv, need ei saagi minu lakboxiga ära tulla..kenad jõulud v2hemalt

    set over sete oli ka mul täna, aga õnneks on lõpuks kätte jõudnud jõuluvanade aeg http://www.pokerhand.org/?3621510 (ma QQ-ga üldiselt AI ei lähe PF, aga selle fishi vastu oli see 100% AI ning tegelikult kartsin umbes A3o kätt) ning heihopsti 132€ plussi mõne tunnise sessiga pmst NL 5-10-s.Pole vist olnudki ühte nii head cashi sessi 8) Võtsin ka paar NL20 tuba, aga ilmselt jäin seal kokkuvõttes suht väiksesse kasumisse kuna korra floppasin seal seti ning turnil agressor sai KKK aga pole viga, ikka juhtub, eriti tihti juhtub seda mul NL20-50

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #947
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas ranka
      Õiged Starid ei ole maailmakuulsad imo. Durrrr ja krantz muidugi on aga kuna mul puuduvad nendega ühised huvid (hetkel), siis ma neid nii väga ei "jumaldagi".

      Pigem fännan üldsusele vähem tuntumaid mängijaid 2p2 foorumist - SABR42, Too Eazy (Nolan), Grandmelon, Bottomeset jne.
      Olen vaadanud Nolani videosid DeucesCracked.comi pealt ja jättis supper mulje.

      Aga n.ö teleka staaridest siis meeldib mulle enam Negreanu,Sammy Farha,Greenstein ise


      Ja siin räägib daniel phil hellmuthist kah natuke http://www.rawvegas.tv/watch/daniel-...c3c3bebf9d58a6


      Kuna ma vahel ikka mängin turnasid ka siis kindlasti peaks mainima Brunsonit :)

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #948
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas Codecci
        Selle järgi, et ta mängib onlines tunduvalt madalamal kui teised tipptegijad. Ja kui arvad, et live ja online vahe on meeletult suur, siis oled sa kunagi kuulnud, et Hellmuth isegi lives high stakesi mängib, kui 100 kaamerat iga ta liigutust ei jälgi?
        Seega sa hindad turniirimängijat cashi pelamise järgi. Väga vale lähenemine, imo.

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #949
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          helmut on reetur, reeturite palk on teatavasti surm![img width=360 height=288]http://www.beckyolstad.com/bucket/files/page12_blog_entry23_1.jpg[/img]

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #950
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas marguzz22
            helmut on reetur, reeturite palk on teatavasti surm![img width=360 height=288]http://www.beckyolstad.com/bucket/files/page12_blog_entry23_1.jpg[/img]
            LOL.

            Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            Hero (MP2): $480.00
            CO: $574.00
            BTN: $391.60
            SB: $579.00
            BB: $630.35
            UTG: $406.00
            UTG+1: $78.00
            MP1: $400.00

            Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with K K
            3 folds, Hero raises to $16, CO calls $16, 3 folds

            Flop: ($38.00) 5 7 4 (2 players)
            Hero bets $32, CO calls $32

            Turn: ($102.00) 6 (2 players)
            Hero bets $72, CO raises to $210, Hero raises to $432 all in, CO calls $222

            River: ($966.00) 9 (2 players - 1 is all in)

            Final Pot: $966.00
            Hero shows K K (a pair of Kings)
            CO mucks A 7
            Hero wins $963.00
            (Rake: $3.00)





            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #951
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas ranka
              LOL.

              Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 8 players
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              Hero (MP2): $480.00
              CO: $574.00
              BTN: $391.60
              SB: $579.00
              BB: $630.35
              UTG: $406.00
              UTG+1: $78.00
              MP1: $400.00

              Pre Flop: ($6.00) Hero is MP2 with K K
              3 folds, Hero raises to $16, CO calls $16, 3 folds

              Flop: ($38.00) 5 7 4 (2 players)
              Hero bets $32, CO calls $32

              Turn: ($102.00) 6 (2 players)
              Hero bets $72, CO raises to $210, Hero raises to $432 all in, CO calls $222

              River: ($966.00) 9 (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $966.00
              Hero shows K K (a pair of Kings)
              CO mucks A 7
              Hero wins $963.00
              (Rake: $3.00)
              WTF? Kuidas sa leiad selliseid vendi? Talk about jõuluvanad... Krt homme peab tulema alles.

              Comment

              • bounce
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 865

                #952
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***


                How women play poker

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #953
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Imo see Ranka käe villain väga halvasti ei mänginud. PF on naljakas, samas oleneb, kes blindidel olid. Flop on ka enam-vähem. Turn on hea kaart, mida semi-bluffida imo ja kui shove tuleb, siis saab juba oddse.

                  Suht crap, aga mitte kohutav

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #954
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas lenC
                    Imo see Ranka käe villain väga halvasti ei mänginud. PF on naljakas, samas oleneb, kes blindidel olid. Flop on ka enam-vähem. Turn on hea kaart, mida semi-bluffida imo ja kui shove tuleb, siis saab juba oddse.

                    Suht crap, aga mitte kohutav
                    Kas ma olen ainuke, kes arvab, et ranka play on siin "kohutav"?

                    Turnil mina paneks villaini rangeks 44-88, A4s-A9s, 45s-T9s, T7s, J8s, 85s, 96s,78o,89o, K5s-K9s, selle vastu on meie Equity ainult 29% ja ma ei usu, et villain siin bluffima hakkaks never, kui ranka double barreldab, isegi kui setid välja võtta oleks meie equity siin ikka alla 1/3ndiku

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #955
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Ugh, ma ei oska enam midagi arvata, eks Ranka ise räägib, mis read tal oli ja mis ta mõtles.

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #956
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas lenC
                        Ugh, ma ei oska enam midagi arvata, eks Ranka ise räägib, mis read tal oli ja mis ta mõtles.
                        Regulari vastu suht suicide imo, kui read siis muidugi teine lugu, siiski 4 to a straight ei tee mu meelt kunagi õnnelikuks kui actionit saan, isegi kui vastane imedonk. Kui top pairi eeldada, siis isegi donk peaks flopis möllama .

                        Comment

                        • ment52
                          Politseidokumendiga kusjuures!
                          • Oct 2008
                          • 1270

                          #957
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas CTXrix
                          WTF? Kuidas sa leiad selliseid vendi? Talk about jõuluvanad... Krt homme peab tulema alles.
                          HU4rollz?

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #958
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas ment52
                            HU4rollz?
                            ;D

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #959
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Mulle meeldib ka Greenstein ja Sammy Farha on ka ülilahe kuju .

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #960
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Negreanu, Brunson ja Phil Laak!

                                Comment

                                Working...