Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
set over sete oli ka mul täna, aga õnneks on lõpuks kätte jõudnud jõuluvanade aeg http://www.pokerhand.org/?3621510 (ma QQ-ga üldiselt AI ei lähe PF, aga selle fishi vastu oli see 100% AI ning tegelikult kartsin umbes A3o kätt) ning heihopsti 132€ plussi mõne tunnise sessiga pmst NL 5-10-s.Pole vist olnudki ühte nii head cashi sessi 8) Võtsin ka paar NL20 tuba, aga ilmselt jäin seal kokkuvõttes suht väiksesse kasumisse kuna korra floppasin seal seti ning turnil agressor sai KKK aga pole viga, ikka juhtub, eriti tihti juhtub seda mul NL20-50
Algselt postitas leits
K 
7
4
Comment