*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Metsapull

    #436
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Rumala peaga sai trios üks turniir ette võetud, mis algas alles kell 12. Sisseost on ka natuke rohkem kui ma peaks mängima. Turniir siis 17.5k guaranteed, kus kokku oli 309 osalejat. Hetkel break ja 37 järgi ning 36 saab raha. Ise olen paar head calli ja paar natuke kehvemat calli teinud, aga käed on vastu pidanud ning hetkel olen oma stäkiga eesotsas (ptui-ptui-ptui, ei taha midagi ära sõnada). Eks siis näis kuidas läheb, aga rahadesse peaks küll jõudma ning ka esikümne koht pole võimatu.

    Comment

    • Metsapull

      #437
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas Metsapull
      Rumala peaga sai trios üks turniir ette võetud, mis algas alles kell 12. Sisseost on ka natuke rohkem kui ma peaks mängima. Turniir siis 17.5k guaranteed, kus kokku oli 309 osalejat. Hetkel break ja 37 järgi ning 36 saab raha. Ise olen paar head calli ja paar natuke kehvemat calli teinud, aga käed on vastu pidanud ning hetkel olen oma stäkiga eesotsas (ptui-ptui-ptui, ei taha midagi ära sõnada). Eks siis näis kuidas läheb, aga rahadesse peaks küll jõudma ning ka esikümne koht pole võimatu.
      Sorry, et veits läbustan siin nüüd üksi, aga 87,5$ on olemas igastahes.

      Comment

      • Metsapull

        #438
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas Metsapull
        Sorry, et veits läbustan siin nüüd üksi, aga 87,5$ on olemas igastahes.
        Pagan pärast pausi enam üldse ei lähe AJ-ga kaotasin shortie 33-le. Ja nüüd kohe otsa 66-ga sain pähe Ak-lt

        update
        28 alles ja 122,5$ olemas.

        Donk on endiselt chipleader. 18 alles ja 210$ olemas.

        Comment

        • Metsapull

          #439
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Olen paras donk , aga vähemalt chipleader nüüd.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #440
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            lol, mida v***u, lükkasid pool stacki sisse 33'ga!!

            Aru ma ei saa, kuda nii tourneisid võidetakse lol.

            Olex ma see AK vend olnud, ma olex Sind tournamendi lõpuni sõimama jäänud :)

            Comment

            • Metsapull

              #441
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas RudiTurbo
              lol, mida v***u, lükkasid pool stacki sisse 33'ga!!

              Aru ma ei saa, kuda nii tourneisid võidetakse lol.

              Olex ma see AK vend olnud, ma olex Sind tournamendi lõpuni sõimama jäänud :)
              Tal oli äss pilidga nagu ma lootsin, läks õnneks :P

              Ja 300$ on olemas.

              E: Break jälle 8 alles ma endiselt chip leader. 455$ olemas.

              E: karma hakkab kätte maksma
              AK ei pidanud QQ vastu ja K5 hävis 10 7 vastu.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #442
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Vaatasin sealt tabelratingsist, et David Benyamine on võitnud kõige rohkem raha Phil Iveylt ja durrrilt.

                Vabsee kõva mees ;D

                Comment

                • Metsapull

                  #443
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  HÄVING

                  JJ-ga kaotasin teisel kohal olnud vennal, kel KK, aga ühe shortie sain välja võetud õnneks ja teine hetkel.


                  tegime prize spliti, mulle umbes 25 000 kroonides poleks seda JJ-ga callinud oleks tublisti rohkem saanud :( :(, aga võib rahule jääda siiski :) :)


                  Aga uni on ka läinud :P ja see on hea, et finaalauas raha pärast väga ei põdenud nagu turniiri alguses ning mängisin nii nagu suutsin

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #444
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Grats donk! :D

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #445
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas Metsapull
                      HÄVING

                      JJ-ga kaotasin teisel kohal olnud vennal, kel KK, aga ühe shortie sain välja võetud õnneks ja teine hetkel.


                      tegime prize spliti, mulle umbes 25 000 kroonides poleks seda JJ-ga callinud oleks tublisti rohkem saanud :( :(, aga võib rahule jääda siiski :) :)


                      Aga uni on ka läinud :P ja see on hea, et finaalauas raha pärast väga ei põdenud nagu turniiri alguses ning mängisin nii nagu suutsin
                      Hea töö, saad nüüd bankrolli investeerida, kui cashouti ei tee

                      Comment

                      • Metsapull

                        #446
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Suurem osa plaanin alles jätta või ehk isegi kõik, aga kui mu arvutused õiged on, siis NL-20 jaoks peaks 100 buyini nüüd olemas olema ja seda limiiti peaks saama rahuliku südamega mängida.

                        Tänud RudiTurbo!

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #447
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Gratzz! Väga ilus tulemus :).

                          Comment

                          • Metsapull

                            #448
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas -andres-
                            Gratzz! Väga ilus tulemus :).
                            Tänud! Mängida on ka kohe palju mõnusam kui korralik bankroll on olemas. Bad beadid ei aja kohe üldse närvi ja ei ole sellist tunnet, et pead kaotuse kohe tagasi tegema ning sessiooni tingimata plussis lõpetama.

                            Comment

                            • gert23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #449
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              tubli metsapull!

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #450
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Algselt postitas Metsapull
                                Suurem osa plaanin alles jätta või ehk isegi kõik, aga kui mu arvutused õiged on, siis NL-20 jaoks peaks 100 buyini nüüd olemas olema ja seda limiiti peaks saama rahuliku südamega mängida.

                                Tänud RudiTurbo!
                                eeldusel, et biidid NL20, on imo mõistlik selle rolliga teha katseid NL50-s. erinevus ei ole nii suur.
                                ja WP!


                                Comment

                                Working...