*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • arvamusliider
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 183

    #286
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas marguzz22
    mina läheks londonisse jooks ennast täis, näpiks klubis koledaid inglise naisi ja tuleks tagasi

    Edu siis briti ööklubides.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #287
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas arvamusliider
      Irw. Ebareaalne lihtsalt :D.

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #288
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Lol, we love UK.

        Comment

        • arvamusliider
          Jube Noob
          • Oct 2008
          • 183

          #289
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Üldiselt ei tasu fännisärk seljas tänavatel käia, eriti siis kui puudub haigekassa (nagu paljudel pokkeriprodel).
          Ranka muidugi võib.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #290
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Mina käisin kunagi Häkkineni aegadel Ferrari nokakaga Soomes :D

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #291
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas RudiTurbo
              Mina käisin kunagi Häkkineni aegadel Ferrari nokakaga Soomes :D
              Soomlased on sellised vaiksed inimesed, seal pole vahet, mis nokakas või särk jne.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #292
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas RudiTurbo
                Mina käisin kunagi Häkkineni aegadel Ferrari nokakaga Soomes :D
                Sa räägid Eesti keelt aga enamus ajast oled muudes riikides nagu Soome, Taani jne? Küsin otse: miski ärapõgenenud vang oled vä? :D

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #293
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  kes veel ei tea, siis hylgasin see kuu triobeti ja kolisin yle Starsi, allolev graafik peaks enamv2hem kajastama mu seiklusi uues kodus!


                  rohkem olen vist t2helepanu pannud hoopis turnadele kus pot oddsid on ikka v2ga k6vad :D, vaid 3.30 v6i 5.50 eest v6id v6ita meeletult palju. Nendesse turnadesse on l2inud tohutu aeg. Kahjuks pole midagi peale 6lleraha hittinud, ei ole 6nne ka olnud.


                  aga cashiga siit edasi nyyd aind ylesse!

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #294
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas ranka
                    Sa räägid Eesti keelt aga enamus ajast oled muudes riikides nagu Soome, Taani jne? Küsin otse: miski ärapõgenenud vang oled vä? :D
                    Hobid ja huvid viivad mind muudesse riikidesse ;D Ujumisega käidud Küprosel, Hispaanias, Soomes, Lätis ning SimRacinguga käidud mitu korda Saksamaal, Rootsis ja Itaalias, loodetavasti hakkab uusi riike pokkeri pärast ka tulevikus lisanduma :) Ühe korra kvalifitseerusin golfi simulaatoris ka Saksamaale poolfinaali, kus paremad olexid saanud pileti Koreasse, aga kahjux ei olnud mul raha, et Saksamaale minna see aeg :P

                    Aga põgenik ma kindlasti ei ole, mul on ju lausa väga Eesti pärane nimi kah: Rudi Reinkort ;D

                    Taanis käin ma ringi Eesti Riigi lipu värvides salliga, kuigi see on jalgpalli sall ning jalgpalli meeskonna pärast ma seda kindlasti ei kannaks. Sest siin riigis tuleb 24h päevas telekast jalgpalli ning kui kuskil jalgpalli väljakut näed, siis seal kõksivad palli 20 korda lõdva jalaga nii 15 aastased tüdrukud kui 8 aastased poisid ning väikeste poiste ja 15 aastaste tüdrukute segameeskond alistaks Eesti rahvuskoondise no problemo :D

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #295
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      seda mängu läheks ma raudselt vaatama

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #296
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        seda mängu läheks ma raudselt vaatama
                        mis mängu

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #297
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          Taanis käin ma ringi Eesti Riigi lipu värvides salliga, kuigi see on jalgpalli sall ning jalgpalli meeskonna pärast ma seda kindlasti ei kannaks. Sest siin riigis tuleb 24h päevas telekast jalgpalli ning kui kuskil jalgpalli väljakut näed, siis seal kõksivad palli 20 korda lõdva jalaga nii 15 aastased tüdrukud kui 8 aastased poisid ning väikeste poiste ja 15 aastaste tüdrukute segameeskond alistaks Eesti rahvuskoondise no problemo :D
                          nii hull see asi ka pole.
                          kuigi eesti jalgpall on paras porr küll. ja palju on selles süüdi distsipliini puudus. poistel on liiga tihti silm hägune ja näpud prives püsti.



                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #298
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas ranka
                            mis mängu
                            jalka mängu ikka donk

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #299
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Algselt postitas vsiu100
                              nii hull see asi ka pole.
                              kuigi eesti jalgpall on paras porr küll. ja palju on selles süüdi distsipliini puudus. poistel on liiga tihti silm hägune ja näpud prives püsti.



                              tra kui 90 minti joosta ei jõua , mismõttega sinna platsile üldse ronida??

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #300
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Ranka kas madal limiidil Pokerstarsis NL10 ka FPP tuleb? Seal first deposit boonus. Kuna Triobetis on õhtul NL10 5 lauda siis ei venita välja hästi siin pelamine.

                                Comment

                                Working...