*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Metsapull

    #466
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas Keiss
    Vägev töö Pull! :o :o
    Tänud kõigile!

    Varsti hakkab Balti meistrikate viimane sateliit. Omahat küll ei jaga eriti, aga hea õnne korral võib esimese veerandi hulka küll jõuda.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #467
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas RudiTurbo
      Kuda ma sain HEM'is panna nii, et EP ja MP asemel tooks kõik eraldi positsioonid välja?
      Praegu vaatasin, olen Blindidest kasumis see kuu, kõvasti suuri potte tulnud ;D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #468
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas hotcocacola
        MEHED JA NAISED, tähelepanu !!!!!!

        ANTUD 2 VIDEOT VÕIVAD PÕHJUSTADA TEILE LÕPMATUID NAERUKRAMPE!




        ROFL !!!!
        [img width=306 height=227]http://arion.pri.ee/images/IRW/wtf_is_this.jpg[/img]

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #469
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas Metsapull
          Tänud kõigile!

          Varsti hakkab Balti meistrikate viimane sateliit. Omahat küll ei jaga eriti, aga hea õnne korral võib esimese veerandi hulka küll jõuda.
          Kas sateliit juba käib või?

          Comment

          • Metsapull

            #470
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas Tigrano
            Kas sateliit juba käib või?
            Jep omaha nädala finaal algas juba kell 7.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #471
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Küsimus arvuti meestele. Selline jama, et läpparil läheb lampi (? maybe vajutan miskit klahvikombinatsiooni) klaviatuur "lolliks". See tähendab, et kui midagi kirjutan hakkab lampi aknaid lahti loopima -- vajutades "R" tähte tuleb lahti "Run". Vajutnan, "D" tähte tuleb muu asi lahti jne.

              Keegi oskab öelda, mis võib sellist probleemi põhjustada ja kuidas probleemi ravida?

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #472
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Run tuleb lahti kui vajutad Win key + r sul see kinni jäänud?

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #473
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  mingi klahvv on kinni jäänud sul - shift või windows v,s

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #474
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas Oliverk
                    Run tuleb lahti kui vajutad Win key + r sul see kinni jäänud?
                    Jah ma tean, et ta tuleb nii lahti aga mul WIN nupp pole kinni jäänud.

                    Seda tõestab see, et peale restarti on asi korras.

                    EDIT: Ise arvasin algul täpselt sama aga see ei ole nii - peale restarti on asjad korras. Samuti oli mul vanal läpparil kunagi täpselt sama asi ja suure uurimise-puurimise peale sai selle jama kinni pandud.

                    Comment

                    • leits

                      #475
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      back to -9BI ... tan yks sess +70, nyyd -200 again ... 2 outer oli riveris nii tavaline et ei tasu mainidagi .. Allla ev -5BI .. tyra kyll mmis kuraid võitjate kuu see on, tõmmake veis peale oma vitusele detsembrile

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #476
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas leits
                        back to -9BI ... tan yks sess +70, nyyd -200 again ... 2 outer oli riveris nii tavaline et ei tasu mainidagi .. Allla ev -5BI .. **** kyll mmis kuraid võitjate kuu see on, tõmmake veis peale oma vitusele detsembrile
                        Leits, kui mu mälu ei peta, siis eelmine kuu ei olnud ka just kõige parem, kas tavaliselt, siis läheb suht hästi ja ainult viimased kuud panevad näkku?

                        Comment

                        • leits

                          #477
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          eelomine kuu oli +1k .. sioiber nendest runner runneritest

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #478
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas Oliverk
                            Run tuleb lahti kui vajutad Win key + r sul see kinni jäänud?

                            ma lugesin välja, et keegi soovitab leitsile kaotamise vastu, et run tuleb jälle lahti, kui vajutad Win ( ehk võidu ) nuppu

                            ja Doyle on vihane

                            Comment

                            • leits

                              #479
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              l2ksid lauad kinni 2x järjest kaotasin AA vs QQ ja AA vs JJ.

                              damn .. loodame kuu lõpuks 0'i saada ..

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #480
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                Unibetis tõmmati mu full house riveril Royaliga maha. Vend oli vähemalt mingi araablane ja ei saanud boonust.

                                Comment

                                Working...