Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***
Ma olen mõelnud seda,et kui inimene suudab osta auto,mille nn matsupanemisel või äravarastamise korral tema vererõhk oluliselt ei tõuse,siis võib öelda,et see auto vastab tema elustandardile vms.
Nujah kalli kaskoga saab ehk natuke riske maandada
Ma olen mõelnud seda,et kui inimene suudab osta auto,mille nn matsupanemisel või äravarastamise korral tema vererõhk oluliselt ei tõuse,siis võib öelda,et see auto vastab tema elustandardile vms.
Nujah kalli kaskoga saab ehk natuke riske maandada
Comment