*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #301
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas ranka
    Vaata, see pakett on väärt €1000 ja ma eeldan, et saab ka selle eest €1000 cashis. Aga jama on selles, kuna kõik kuupäevad on lahtised ning asi toimub kauges tulevikus. Kui ma ütlen ära, et ma olen käpp, siis pidid nad kõik lennud, hottellid ja värgid mu eest ära ajama ja kuna mul tõesti ei ole kahe kuu pikkuseid plaane ja peaks mingil nädalavahetusel midagi suurt vahele tulema ja jääb täpselt selle aja peale, siis on probleem.

    Rahaga on see värk, et sama rahaga käiks londonis kindlasti ära ning ei ole "commitment" otsust, et pead jut sellel ajal minema aga FAKT on see, et külmal kevadel ma kohe kindlasti "vabatahtlikult" sinna ei lähe :) Ja nagu ma juba mainisin, et ma pole miski footballi (tegelt euroopas on vist hoopis Soccer, mitte football??) fän.

    Hetkel pole midagi ära öelnud ja pean paari inimesega (staktevaga) nõu, keda aitaks ka siis TB Grand Finalesse "freerollida". Kui saan miski hea kompromissi, siis tõenäoliselt võtan külma cashi.
    veelkord see teema.

    uskumatu, et sa kõhkled tasuta reisi ja kellegi stakemise vahel live turniirile, mille payout on kolossaalne okse. reis on niivõrd +lifeEV, et seal pole milleski kahelda.

    Comment

    • Klamber®
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2008
      • 335

      #302
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Algselt postitas ok2aa
      veelkord see teema.

      uskumatu, et sa kõhkled tasuta reisi ja kellegi stakemise vahel live turniirile, mille payout on kolossaalne okse. reis on niivõrd +lifeEV, et seal pole milleski kahelda.
      ja sõnad on võetud mu suust.

      Comment

      • arvamusliider
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 183

        #303
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas Klamber®
        ja sõnad on võetud mu suust.
        Muidugi soojal maal oleks kordades etem, aga jalgpallielamus võib olla hindamatu.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #304
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Algselt postitas ok2aa
          veelkord see teema.

          uskumatu, et sa kõhkled tasuta reisi ja kellegi stakemise vahel live turniirile, mille payout on kolossaalne okse. reis on niivõrd +lifeEV, et seal pole milleski kahelda.
          Unustasin algsesse postitusse lisada, et mul oli juba ennem planeeritud suusa-reis, mille toimumise aeg ja koht peaksid selguma lähipäevil ning kui mingi ime läbi too ära jääb siis hüppan patricku bande peale :) Seega London kui reis ei ole kindlasti tol hetkel +lifeEV vaid pigem võib osutuda probleemiks, kui ajad kattuvad ning samuti planeeritud reisil tahaks kulutada palju (nii 2-3 eesti keskmist palka:)), mis võib kauaks reisimie mõtted eemale viia.

          EDIT: ja võtsin juba raha. Enda jaoks :) Teise jaoks :(

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #305
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas ranka
            Unustasin algsesse postitusse lisada, et mul oli juba ennem planeeritud suusa-reis, mille toimumise aeg ja koht peaksid selguma lähipäevil ning kui mingi ime läbi too ära jääb siis hüppan patricku bande peale :) Seega London kui reis ei ole kindlasti tol hetkel +lifeEV vaid pigem võib osutuda probleemiks, kui ajad kattuvad ning samuti planeeritud reisil tahaks kulutada palju (nii 2-3 eesti keskmist palka:)), mis võib kauaks reisimie mõtted eemale viia.

            EDIT: ja võtsin juba raha. Enda jaoks :) Teise jaoks :(
            FAIL

            pokkeripro vabadus my ass

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #306
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Algselt postitas ok2aa
              FAIL

              pokkeripro vabadus my ass
              Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

              Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

              Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

              Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #307
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas ranka
                Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

                Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

                Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

                Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"

                Kellele ema, kellele tütar :)

                Comment

                • leits

                  #308
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  ranka bratislava tuleb fääncy ;:) Damn mul synnip2ev ka just siis ... ma arvatvasti vütan ka 1k euri ... oleneb muidug mis ajal minek on ja kelle mängu vaatama saab minna. kui kka arsenal-manum chelsea-manu, liverpool-manu vms tuleb siis peab vist minema

                  Comment

                  • Metsapull

                    #309
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Ära tuli õnneks, pagan vastaste käsi ei näitagi millegi pärast, lisasin need ise.

                    Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 6 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    Madshammy (BTN): $95.25
                    ironman172 (SB): $19.87
                    uplots (BB): $20.03
                    djakette (UTG): $19.70
                    headmasta25 (MP): $33.31
                    Hero (CO): $21.29

                    Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with A A
                    djakette raises to $0.80, 1 fold, Hero raises to $1.40, Madshammy raises to $4, 2 folds, djakette calls $3.20, Hero raises to $6.60, Madshammy raises to $95.25, djakette calls $15.70 all in, Hero calls $14.69 all in

                    Flop: ($62.58) A J K (3 players - 2 are all in)

                    Turn: ($62.58) 6 (3 players - 2 are all in)

                    River: ($62.58) K (3 players - 2 are all in)

                    Final Pot: $62.58
                    Hero shows A A
                    djakette shows J J
                    Madshammy shows Q Q
                    Hero wins $3.15

                    Hero wins $56.43

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #310
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Mul oli just üxpäev Trios KK vs QQ vs JJ.

                      Flop oli vist KJx ning tight mängija bettis suht võimsalt ja kõige tightim shortie ever lendas ka juba all ini ning sain selle teise tüübi ka all ini, see oli päris magus ;D
                      Aga ma kartsin, et ma polnud preflopiski ees, kuid flop nägi küll hea välja ja kui tight player hakkas actionit ka andma, siis oli selge, et siin toimub midagi suurt ;D

                      EDIT: Ranka, ma olex ka 1k EURi välja võtnud, ära tee neist jalka friikidest välja ! ;D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #311
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        ranka: what a chinese person would say when trying to call someone a wanker.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #312
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          Elu suurim pot läks...


                          Siia oleks ka palju raha läinud...

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #313
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            Algselt postitas ranka
                            Kusjuures ma ei saanud hästi aru sellest FAIL'ist ja vabadusest.

                            Elukutseline pokkerimängija olemine ei tähenda seda, et kogu aeg on seljakott seljas, läpakas kaenlas ja rändad hotellist-hotelli ning avastad maailma. Vaid pokkeripro tähendab seda, et sul on tunduvalt rohkem vabadust ja sundimatust, kui enamustel kaaskodanikel ja settõttu pokkerihai saab rohkem tegeleda tegevustega, mis talle meeldivad ja huvipakuvad - kellele meeldib reisida, kellele kalal käia, kellele lohet lennutada, kellele sportida jne.

                            Olgu teadmiseks (olen seda ka enne rõhutanud), et minus ei ole reisimehe kirge, see tähendab, et mu elu eesmärk ei ole kindlasti reisida ning raha põletada mõttega, et näha kaugeid maid -- minu jaoks on see suht mõttetus. Vahetevahel tuleb aeg maha võtta ning mina leian, et minu jaoks on piisav seda teha aastas korra, mitte rohkem. Kes leiab, et tema jaoks on seda vähe - siis see nii on, sest see on tema arvamus, maitse ja huvid ning mitte kellegil ei ole õigus mitte kellegi maitset või huvisid arvustada või maha teha.

                            Seega ma kahjuks ei suuda seostada antud paketi rahaks tegemist lausega: "pokkeripro vabadus my ass"
                            ÄRA AJA MIND TILTI NIT. sa räägid nagu mingi bustoaff - võta hoopis on sõber/naine/ema/õde/vend tripile kaasa ja tee neile jõulukink.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #314
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              Olen alati pooldanud ja jään pooldama ainult argumenteeritud vaidlusi aga kahjuks meie vahelist vaidlusest seda vist ei tule ja seega on see teema minu jaoks ammendunud...

                              Ja mina ei ole süüdi, et tilti ajan - ise ajasid surnud teema taaskord üles.

                              Comment

                              • marguzz22
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1458

                                #315
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                ranka sa peaksid natuke filosoofiat lugema ja võibolla enda jaoks elu mõtte leidma... raha on vahend elamiseks-> selleks, et reisida, nautida noorust, vaadata maailma,mitte selleks, et istuda üksinda oma pimedas toas ja taguda pokkerit ja limiidis üles liikuda nagu nolifer... igatahes on minu jaoks raha ainult vahend, mitte eesmärk omaette, ilma rahata ei saaks ma nautida elu(pidutseda, naised, reisida jne)... kui ma oleks pokkeriga niikaugele jõudnud nagu sina koliksin Taisse, ostaksin endale sealt odavalt(või rendiksin) majakese, taoksin pokkerit, võtaksin 4 naist endale ja elaks õnnelikult nagu kuningas, mitte siin sitases eestis, kus praegu kuni ülikooli lõpuni kahjuks olema pean ja arvatavasti ka järgneva elu suurema osa... mis selle raha mõte on kui sa ei naudi elu? miks seda siis üldse vaja on, nah seda vaeva ja tööd siis? meil on AINULT üks elu, ja ma eelda, et sa ei taha mõelda 80a, kuidas sa istusid oma korteris ja pokrit tagusid ja 100K+ kuus teenisid, aga ei reisinud ega midagi head sellega teinud.

                                Comment

                                Working...