*** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #1081
    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

    Algselt postitas TaaviK
    Nagu ÜLI fishine on. Ma leidsin nl100 fullringis ühe täislaua mille keskmine VP$IP oli 57-60.
    Stars on fishe täis ja Ongame on samuti fishe tohutult tekkinud.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #1082
      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

      Yep Rudi, arvan, et peatselt on see foorum, tegelikult isegi praegu, enimkasutatav pokkerifoorum Eestis. Ja saan öelda ainult kiidusõnu, sest ise olen hankinud just tänu sellele foorumile tohutult palju teadmisi ja mõtteid :).

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #1083
        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

        Algselt postitas -andres-
        Yep Rudi, arvan, et peatselt on see foorum, tegelikult isegi praegu, enimkasutatav pokkerifoorum Eestis. Ja saan öelda ainult kiidusõnu, sest ise olen hankinud just tänu sellele foorumile tohutult palju teadmisi ja mõtteid :).
        +1

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #1084
          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

          Kas ma olen ainuke, kellel HEM Pokerstarsis jamab?
          osadest laudadest ei impordi käsi ja ei kuva hud'i

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #1085
            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

            Algselt postitas Tuul
            Kas ma olen ainuke, kellel HEM Pokerstarsis jamab?
            osadest laudadest ei impordi käsi ja ei kuva hud'i
            Starsi softiga oli mul kõik ideaalne. Ühtegi probleemi ei esinunud. Siiani isegi Toweriga pole enda arust käsi kadunud ega midagi. Mingi ptuiptuiptui or smth :D.

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #1086
              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

              Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama

              Comment

              • Timpz
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2029

                #1087
                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                Algselt postitas Tuul
                Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama
                juhtus korra sama jama Toweris, panin laua kinni ja võtsin lahti, sis hakkas importima

                Comment

                • Metsapull

                  #1088
                  Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                  Algselt postitas Tuul
                  Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama
                  Täna sai starsis nii hommikul kui ka õhtul üksjagu mängida, aga HEM-iga küll mingeid probleeme ei olnud.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1089
                    Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                    Algselt postitas RudiTurbo
                    Eile olid NL100 ka päris uskumatud vennad, et enamustes laudades oli ikka 1-2 uberdonki + 2-3 venda veel , kes ka eriti pokkerist palju ei teadnud ;D
                    Huvitav, kas inimesed tõesti selle milestone teema pärast ronivad laudadesse ja loodavad, et äkki hitivad ;D
                    Cash tabelite promod igatahes aitavad alati kaasa :)
                    Peaks minema jalutama nüüd ühe ringi linna peal, vaatama, kas mõni pood on ehk lahti tehtud ja saaks süüa lõpuks ometi ja siis ka laudadesse elama minema rekordmonster sessiks :)
                    VALE VASTUS FISH! Õiged vastused on:

                    1) on jõulud ja inimestel puhkus. Selge see, et siis oma vaba aeg kulutatakse meelelahutusele!
                    2) puhkuse aeg tarvitatakse alkoholi ning teadagi on siis mängimine tunduvalt loosem ning tihti mängitakse ka üle rolli!
                    3) regular mängijad tähistavad ka jõule! Osad on võtnud aastalõpu vabaks, et siis uuel aastal hakata julmalt grindima SNE-ks, teised niisama puhkavad. Seega regularide ehk paremate mängijate konsentratsioon on madalam.
                    4) Stars võimendas kolme esimest punkti oma ideaalse promoga - RELOAD BOONUS. Fishidel põhjus deposiit teha ning samuti ega fish ei hakka ju ühes lauas 10NL mängija ja boonust vabastama. Ikka kiirelt üles, kus punkte tuleb robinaga ning võita saab ka rohkem! Samuti cashgame milestone handid kutsuvad natukenegi neid üles liikuma, sest summad on ikka ahvtlevad!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1090
                      Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                      Algselt postitas Tuul
                      Mul ka varem pole esinenud, täna esimest korda päev läbi u. iga 9ndast lauast ei suuda käsi importida, näitab hud'i listis küll, aga käte arvuks null ja hudi lauale ei kuva. Loodan, et mingi ajutine jama
                      Restardi HEM, see aitab!

                      Kui ei aita, siis on versioon vale. Viimane stabiilne versioon on: 1.07 ja selle saab downloadida: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe

                      Ise kasutan betasid (ehk kõige uuem versioon aga EBASTABIILNE) ja selle leiab siit: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate1.07beta.exe

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #1091
                        Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                        Algselt postitas ranka

                        3) regular mängijad tähistavad ka jõule! Osad on võtnud aastalõpu vabaks, et siis uuel aastal hakata julmalt grindima SNE-ks, teised niisama puhkavad. Seega regularide ehk paremate mängijate konsentratsioon on madalam.
                        4) Stars võimendas kolme esimest punkti oma ideaalse promoga - RELOAD BOONUS.
                        Ma mõtlesin kõikidele aspektidele ning leidsin, et jõulude ajal liha süüa, õlut libistada ja jäägrit peala kallata ning lumesõda pidada on tunduvalt lõbusam kui laudades higistada ja fishidelt raha ära võtta. Seega tuli teha enne jõule korralikult tööd, et oleks hea ja rahulik lasta tublimatel grindijatel minu eest töö ära teha ning fishidelt papp ära võtta. Aga kõigile edu, vbolla järgmine aasta viitsin aastavahetuse ntx cashi taguda ;D

                        Ahjaa see Starsi re-load boonus on üsna jura võrreldes prima viimaste reload boonuste kõrval ;D

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1092
                          Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                          No tegin ära oma rekordmonster sessi, nagu lubasin ;D

                          Algul tundus, et äkki jääb ära, sest bankroll saab otsa, aga kui viimane tilt üle käis ja sinna kõige põhja -617$ peale kukkusin, siis tõusin hetkeks püsti hingasin mõned korrad ja mõtlesin, et see 55:45 stiil ei ole minu jaoks ning digimuutusin NITiks :D Siis vähendasin laudade arvu 6 laua peale ning mängisin igat kätt maximum keskendumisega, silmitsedes kohe pärast oma preflop raise juba potensiaalsete vastaste statse ning valmistasin plaane.

                          Sessi pikkus tuli vist kuskil 12h ning 29 min, kui õieti arvutasin ning VPP'si tuli kuskil üle 1700 ning nüüd on Goldstarini ainult 713VPP'd , millega peax siis järelejäänud kuu jooxul vabalt hakkama saama ning järgmiseks kuuks saab siis 50% FPP'de kogumiskiirust juurde jälle :)

                          Jama, et alguses niimoodi mängisin, no run oli ka natuke halb vahepeal, sest mõned idioodid hittisid natuke wtf käsi ning arvutasin vahepeal, et ise tegin ka 350$ väärtuses suurte pottide pealt paska mängu. Ma ei tea, mis mul viga oli, kuid siiski kriitilisel hetkel suutsin oma vaimse seisundi ära rahustada ning edasi mängisin juba täiesti rahuldavalt.

                          Ütleme nii, et kui PS'is rakeback olex, siis olex täiesti break even kah olnud, aga ma ei hakanud seda viimast 65$ enam punnima, 6.5h pärast vaja tööle minna, nüüd natuke magaks :D

                          [img width=750 height=426]http://www.hot.ee/rudi1//Tornaado.jpg[/img]

                          Parema pildikvaliteediga graafik siin: http://www.hot.ee/rudi1//Tornaado.jpg

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1093
                            Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                            nimi on pildil hea: TORNAADO

                            ;D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1094
                              Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                              hahahah

                              http://forumserver.twoplustwo.com/sh...ostcount=10783

                              Comment

                              • CTXrix
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 689

                                #1095
                                Re: *** Detsembri Offtopik - See kuu võidavad kõik! ***

                                8 masti ütlesid meelega valesti, et päris bänni ei pandaks! ;D Very nice, sir!

                                Comment

                                Working...