Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1

    Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

    Et sügis on külm aeg, tuleks ihuliikmeid liigutad ja adrekat pumbata - niimoodi saab sooja.

    Seega.

    Kas siin on tartlasi (ranka võib ka Tallinnast tulla), kellele pakuks huvi ühel nädalavahetusel luurekat mängida? Abivahenditeks Raadi sõjaväelinnak ja instrumentideks püssid, mis on laaditud värvikuulidega.

    Ühe sõjardi kohta on kulu kuskil 300 krooni ja lahingud võtavad umbes kolm tundi (meie tegime selle asja jooksul viis mängu: kaks maja vallutamist, üks terve platsi lahing, kaks lühimaa kiirlahingut). Et normaalselt askeldada, oleks vaja umbes kümmet inimest.

    Kes pole säärasest asjast kunagi kuulnud ja tahab lugeda, siis: http://www.visahing.com/taktikaline.html.

    Valige sobivad päev: http://www.doodle.com/pb6ghfbwzw8u7ysi
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

    väärt idee, ise kahjuks ei saa tulla tervislikel põhjustel(kui siis kuskil tornis vaikselt snaipada vms :D ).


    Aga kui aftekas toimub, siis võin läbi astuda.

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #3
      Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

      rofl@pealkiri

      palju kuule alguses on ?

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

        Millisel nädalavahetusel?

        Comment

        • Kodu
          Klubi Liige
          • Dec 2008
          • 311

          #5
          Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

          oleks isegi käpp

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

            Algselt postitas Madis Very
            rofl@pealkiri

            palju kuule alguses on ?
            pohh, kui otsa saavad, siis hakkad melee-attackima

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #7
              Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

              Algselt postitas Madis Very
              rofl@pealkiri

              palju kuule alguses on ?
              300-kroonises varustuses on 200, kuid alati saab juurde osta. Meil läks eelmine kord tsipa juurde vaja, kuid hinnale vist juurde ei tulnudki.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #8
                Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                Algselt postitas Provoker
                Millisel nädalavahetusel?
                Teoorias pakuks järgmist või ülejärgmist. Ehk 24. või 31. oktoober ja õhtuks võiks äkki mingi saunavariandi ka juurde mõelda.

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #9
                  Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                  31. nv oleks isegi mõeldav aga pead ei anna äkki tuleb tallinnas midagi head

                  Algselt postitas lenC
                  pohh, kui otsa saavad, siis hakkad melee-attackima
                  LOL

                  Comment

                  • Raido428
                    Jube Noob
                    • Jun 2009
                    • 156

                    #10
                    Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                    "Ühe sõjardi kohta on kulu kuskil 300 krooni ja lahingud võtavad umbes kolm tundi"


                    Irw 200 kuuli võib mõnes olukorras minna 5 minutiga. Ma arvestaks ikka mingi 1500-2000 kuuliga vähemalt. Seega siis veel vähemalt 1000 eeku lisaks. Aga eks see sõltub suuresti ka sellest kui väga su näpp sügeleb.

                    Aga muidu väga mõnus ajaviide. 5+ idee.


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #11
                      Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                      im in .. tulen oma varustusega seljuhul .. ainult õhku vaja ja kuuli :()

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #12
                        Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                        Oleks ka ilmselt käpp....

                        Üks olukord kunagi paintballi mängides:
                        campasime sõbraga põõsas, selja tagant tuli hüppega mingi vend, karjus rambo...sai kohe 100 kuuli kerre.... :C Mõistlik.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                          IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

                          MIS PEALKIRI, ROHVELLLLLLLLLLLLZZZZZZ ;D ;D ;D

                          väärt idee :P :D
                          kuu lõpus olen ma out @ tlnnas baltic festivalil
                          polegi kunagi paintballitanud, aga tahaks raiuda kyll :P
                          kui mõistlik aeg, siis mix mitte :D
                          samal ajal täiega siidrit ja õlli keevitada

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #14
                            Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                            Mina olen olnud selle klubi liige ja igapäevaselt mängimas käinud ning ka Eesti Sport Paintballis mitmeid medalikohti saanud. Metsamäng ning tourney paintball on natuke erinevad.


                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uQrdWlF2i4E[/youtube]

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #15
                              Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                              Ma pole ise mingi aasta mänginud .. olekski vaja toru tolmust puhtaks lasta ..

                              btw mis kuuli hind on? ilmslege et ma ei piirdu 300 kuuliga .. kasti tahaks ma

                              Comment

                              Working...