Et sügis on külm aeg, tuleks ihuliikmeid liigutad ja adrekat pumbata - niimoodi saab sooja.
Seega.
Kas siin on tartlasi (ranka võib ka Tallinnast tulla), kellele pakuks huvi ühel nädalavahetusel luurekat mängida? Abivahenditeks Raadi sõjaväelinnak ja instrumentideks püssid, mis on laaditud värvikuulidega.
Ühe sõjardi kohta on kulu kuskil 300 krooni ja lahingud võtavad umbes kolm tundi (meie tegime selle asja jooksul viis mängu: kaks maja vallutamist, üks terve platsi lahing, kaks lühimaa kiirlahingut). Et normaalselt askeldada, oleks vaja umbes kümmet inimest.
Kes pole säärasest asjast kunagi kuulnud ja tahab lugeda, siis: http://www.visahing.com/taktikaline.html.
Valige sobivad päev: http://www.doodle.com/pb6ghfbwzw8u7ysi
Seega.
Kas siin on tartlasi (ranka võib ka Tallinnast tulla), kellele pakuks huvi ühel nädalavahetusel luurekat mängida? Abivahenditeks Raadi sõjaväelinnak ja instrumentideks püssid, mis on laaditud värvikuulidega.
Ühe sõjardi kohta on kulu kuskil 300 krooni ja lahingud võtavad umbes kolm tundi (meie tegime selle asja jooksul viis mängu: kaks maja vallutamist, üks terve platsi lahing, kaks lühimaa kiirlahingut). Et normaalselt askeldada, oleks vaja umbes kümmet inimest.
Kes pole säärasest asjast kunagi kuulnud ja tahab lugeda, siis: http://www.visahing.com/taktikaline.html.
Valige sobivad päev: http://www.doodle.com/pb6ghfbwzw8u7ysi

TC
:D
Comment