Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #16
    Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

    :D Peaks ka oma markeri välja otsima sel juhul. Ma tulen 2 kastiga miinimum

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #17
      Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

      Aga kuuli hind? I gess et oma kuuliga vist mängida ei või? Või võib? Et õhu võtan aint teilt?

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #18
        Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eC6vQQUD_lI[/youtube]

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #19
          Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?


          PAKETT "BODYSHOCK" - 300 EEK

          - LAHINGUVARUSTUS
          - 200 KUULI *
          - PLATS & INSTRUKTORITEENUS

          PAKETT "VIP KILLER" - 500 EEK

          - LAHINGUVARUSTUS
          - 500 KUULI *
          - PLATS & INSTRUKTORITEENUS

          PAKETT "HARDCORE" - 900 EEK

          - LAHINGUVARUSTUS
          - 1000 KUULI *
          - PLATS & INSTRUKTORITEENUS

          OMA VARUSTUSEGA KOGENUD
          LAHINGUHUNTIDELE:

          200 KUULI 200.- EEK *
          500 KUULI 300.- kuni 350.- EEK *
          TÄIENDAV VARUSTUSELEMENT - 50 EEK


          * Hind sisaldab HPA/CO laadimist ja puhastusvahendeid.













          MIS MAKSAB?
          Mängu tavapaketi maksumus on 300 eek per mängija (sisaldab kogu varustust, täisteenust ja 200 kuuli). Lisakuulid 70 senti. Paketid on täpsemalt kirjeldatud hindade lehel.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #20
            Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

            Kuuli hind on muidugi "magus" .. :/

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #21
              Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

              Ma arvan, et võrdse lahingu huvides on osalistele võrdse relvastuse andmine, mitte, et high rollerid saabuvad oma granaatide ja vannitäie kuulide ning mürskudega ja micro-grinderid peavad püstolit ning kaheksat kuuli nagu hingeõnnistust hoidma.

              Ehk kõigil sama relv ja sisuliselt sama arv kuule.

              Valige sobivad päevad: http://www.doodle.com/pb6ghfbwzw8u7ysi

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #22
                Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                M okay .. im out then .. keegi ei olegi kuulipildujast rääkinud .. me saame m2ngida täpselt samamoodi kuio teie .. seega ei näeks asjas probleemi ..

                Tegu on siiski for fun yritusega .. seega meil kõigil on ju mõistus peas .. point o nselles et mis ma maksa nselle varsutuse eest kui mul enda lseisab nurgas ja kogub tolmu :)

                e: Kui sobib, et oma varustusega võib tulla siis lemme know .. sel juhul oleks k2pp

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #23
                  Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                  Oleks samuti käpp, mõnusalt magus üritus tuleb. :)

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #24
                    Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                    Ka huvitatud kui klassi kokkutulekuläbuga samale päevale ei lange :P

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #25
                      Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                      Kui Novembris, siis oleks käpp. Oktoobris pole aega.

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #26
                        Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                        Olen igati käpp kui midagi suurt elutähtsat vahele ei tule

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #27
                          Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                          Algselt postitas -andres-
                          Kui Novembris, siis oleks käpp. Oktoobris pole aega.
                          mine pane siis oma kuupäevaga seal lingil nimi kirja
                          Kuid praeguse mõne inimese näol paistab et november it is

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #28
                            Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                            ja kui rahvast on juba meeletult, siis pole teist varianti, kui instacall teha (ma ei saa 30-01 okt) ja siis 14nda okti nvl.
                            teistel leiaks aega kyll :P

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #29
                              Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                              Kas miskit riietust ka pakutakse hinna sees või peab oma 3 kilo vatti ja 23 volti selga tõmbama.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #30
                                Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                                kodukal on kirjas, et mingi kaitsevesti saab (äkki hoopis päästevesti :D), kindad, kiivri jne.
                                aga tõenäoliselt tuleb end vooderdada, kuna ma ei taha et mingisugune nl200 regular ca 3000nde kuuliga mind pooleks keevitab :D :D

                                Comment

                                Working...