Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #61
    Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

    Kas see on see suht suur rada?

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #62
      Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
      Kas see on see suht suur rada?
      Jah

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #63
        Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

        ma olen seda rada ainulkt näinud osad sõitsid seltskonnast ma chiilisin ühe tsikiga kõrval olin vähe vines. Üks pani koguaeg pambusesse öeldi et kui korra veel siis sina katkestad sõidu

        Rada ise on nuts, sinna tasub kindlasti minna
        Last edited by rohelinekonn; 16.07.10, 08:52.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #64
          Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

          Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
          soomes oli 18€
          see oleneb kus jälle sõita. sõber ütles, et Soomes sõitis 7€ eest 12 minutit ja rada oli kümme korda lahedam ja kardid kiiremad.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #65
            Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            see oleneb kus jälle sõita. sõber ütles, et Soomes sõitis 7€ eest 12 minutit ja rada oli kümme korda lahedam ja kardid kiiremad.
            lapimaal või?

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #66
              Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

              ei oska öelda, aga vaevalt. :D

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #67
                Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                tuleks ka kartima

                Comment

                Working...