Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #46
    Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

    Bump. Tartus pakuks ikka huvi. Mõni ndv näiteks, et reede ööst taastuda. Soe on nüüd ka.

    Pakuks huvi?

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #47
      Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
      Aga huvitav plaju on nii silma lastud, kui keegi surnud ja võtab teadnatusest maski eets ja keegi kogemata laseb plönni silma?
      käisin mõned aastad tagasi seal samas Raadi platsil paintballi mängimas ja juhendaja ütles, et neil oli alles hiljuti olnud juhtum, kus üks osaline võttis keset lahingut kiivri peast ning sai lasu silma. obv kohe opilauale.

      teadmatusest vaevalt keegi seda eest võtab, sest juhendaja korrutas seal ette ja taha, et keegi maski lahinguväljal ära ei võtaks. pigem arvatakse, et ollakse ohutus alas, kui ollakse mingi 10-15m kaugusel neutraalsest alast või võetakse see korra eest ära, et klaase puhastada. vähemalt minul läks see pidevalt uduseks, et pidin koguaeg käe maski alt sisse panema, et siis natukene seda niiskust klaasidelt ära pühkida.

      Comment

      • miksnii
        Grinder
        • May 2009
        • 580

        #48
        Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

        kindlasti oleks kohal, andke ainult kuupäev teada.

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #49
          Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

          Ma olen juba väga pikka aega tahtnud paintballi proovida, aga pole omade klemmidega seltskonda kokku saanud, seega oleks väga käpp.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #50
            Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

            Jant on ainult praegu sellise ilmaga paintballi mängida. Ei soovita.

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #51
              Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

              huvi oleks suur,aga sellise ilmaga ilmselgelt oleks see enesetapp,ootaks vähe:):D

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #52
                Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                aga läheks sõidaks kartidega hoopis?
                ilm palav küll, aga selle 10 min kannatab ära äkki?
                tartus saab sõita seal annelinna rajal.
                või kui autodega kaugemale minna, siis põltsamaa rada on hea.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #53
                  Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                  järgmine nädal annab ilm muidu juba järgi siis oleks täitsa mõeldav juba!

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #54
                    Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                    Paintball on lahe ühekorra sain omaseltskonnaga piisavalt inimesi kokku miski 12 vist ja sai proovitud seega oleks kah kindlasti käpp aga muidugi ilm peaks rotim olema

                    Comment

                    • isenseven
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 598

                      #55
                      Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                      aga läheks sõidaks kartidega hoopis?
                      ilm palav küll, aga selle 10 min kannatab ära äkki?
                      tartus saab sõita seal annelinna rajal.
                      või kui autodega kaugemale minna, siis põltsamaa rada on hea.
                      seal annelinnas suht nutused kardid ja alati viga ka neil midagi, ainult lagunevad seal:D
                      aga no asja ajab ära ja pulli saab ikka vast

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #56
                        Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                        Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                        seal annelinnas suht nutused kardid ja alati viga ka neil midagi, ainult lagunevad seal:D
                        aga no asja ajab ära ja pulli saab ikka vast


                        keegi oskab öelda palju hetkel seal 10min sõitu maksab? eelmine aasta sai kaks korda käidud ja siis oli vist 125.- ning tegelt tagantjärele mõeldes ikka ülikallis ju. rada on ka paras sitt, sest seal on kurv kurvi otsa. kiirust ei saa pmst kordagi aretada.

                        sedand küll, et pidevalt lagunevad. : D

                        Comment

                        • isenseven
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 598

                          #57
                          Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                          praegust hinda kahjuks ei oska öelda, aga rada on uuendatud, nüüd suurem ja tundus huvitavam

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #58
                            Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                            Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                            praegust hinda kahjuks ei oska öelda, aga rada on uuendatud, nüüd suurem ja tundus huvitavam
                            no ma elan seal kõrval ja käin iga päev mööda, aga see rada on ikkagi imo liiga kurviline. varem oli hullem ja nüüd on seal parempoolses ääres küll midagi muudetud ja kurvid laugemaks tehtud, aga siiski.

                            aga hind huvitab küll. sellesmõttes, et seal sõidetakse ikka üliharva ja tahaks teada, kas nad ise ka said aru, et 125.- 10 minuti eest on natukene palju nõutud.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #59
                              Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust

                              et 125.- 10 minuti eest on natukene palju nõutud.
                              ah...kust sa odavamalt tahad saada????
                              alla 150.- pole mina näinud kuskil. kui sul just mingit klubikaarti pole ja iga päev trenni ei tee.
                              põltsamaal isegi kallim vist kui 150.-
                              soomes oli 18€

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #60
                                Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                                ah...kust sa odavamalt tahad saada????
                                alla 150.- pole mina näinud kuskil. kui sul just mingit klubikaarti pole ja iga päev trenni ei tee.
                                põltsamaal isegi kallim vist kui 150.-
                                soomes oli 18€
                                Põltsamaal on 150.- ja Eesti parim rada imo.

                                Comment

                                Working...