Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

    Algselt postitas hotcocacola
    kodukal on kirjas, et mingi kaitsevesti saab (äkki hoopis päästevesti :D), kindad, kiivri jne.
    aga tõenäoliselt tuleb end vooderdada, kuna ma ei taha et mingisugune nl200 regular ca 3000nde kuuliga mind pooleks keevitab :D :D
    Sina saad killuvesti, sest oled ju bounty.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #32
      Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

      Algselt postitas Provoker
      Kas miskit riietust ka pakutakse hinna sees või peab oma 3 kilo vatti ja 23 volti selga tõmbama.
      Kaitsevesti kannavad väikesed tüdrukud, meestele meeldib valu ja meeste naistele sinikad, et meest ravida. Muidu (lisaks vestile: http://www.visahing.com/varustus.html) saab tavalise laigulise vormi ja pearäti jms.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #33
        Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

        Algselt postitas hotcocacola
        aga tõenäoliselt tuleb end vooderdada, kuna ma ei taha et mingisugune nl200 regular ca 3000nde kuuliga mind pooleks keevitab :D :D
        See kaitsevest on tegelt päris hea, ma ise ei kandnud, kuid naised ja lapsed väitsid. Vooderdada ei tohiks aga mitte mingi hinna eest, muidu oled läbimärg kah kohe. Tavaline spordirõivas on maksimum, mingid kampsunid unustage kohe ära.

        Comment

        • Skyline
          Grinder
          • Dec 2008
          • 510

          #34
          Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

          Novembris oleks ilmselt käpp tulema, laseks isegi cocale pähe

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #35
            Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

            Algselt postitas Skyline
            Novembris oleks ilmselt käpp tulema, laseks isegi cocale pähe
            tra ma kusen su auto peale siis :D

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #36
              Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

              Algselt postitas Raido428
              "Ühe sõjardi kohta on kulu kuskil 300 krooni ja lahingud võtavad umbes kolm tundi"


              Irw 200 kuuli võib mõnes olukorras minna 5 minutiga. Ma arvestaks ikka mingi 1500-2000 kuuliga vähemalt. Seega siis veel vähemalt 1000 eeku lisaks. Aga eks see sõltub suuresti ka sellest kui väga su näpp sügeleb.

              Aga muidu väga mõnus ajaviide. 5+ idee.


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Keegi ei lase sul seal 2k kuuli ära. Ma tahan näha kes laseb asjalikult nii palju ära. Ma korra olen käinud ja siis olin pisut svipsis kah veel mis tähendab et kasutasin keskmisest rohkem kuule ja ma ei tea kas 500 suutsin ära lasta või mitte aga mitte mingil juhul üle.

              Comment

              • bounce
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 865

                #37
                Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                olen raadil paintballi mängimas käinud, julgen soovitada, adrekas on meeletu.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #38
                  Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                  Algselt postitas rohelinekonn
                  Keegi ei lase sul seal 2k kuuli ära. Ma tahan näha kes laseb asjalikult nii palju ära. Ma korra olen käinud ja siis olin pisut svipsis kah veel mis tähendab et kasutasin keskmisest rohkem kuule ja ma ei tea kas 500 suutsin ära lasta või mitte aga mitte mingil juhul üle.
                  kõik oleneb relvast :D ma olen selle samase tavalisemeta k2kkiaka kasti kuule m2ngu jooksul pannud .. üldisel´t mullemeeldib lasta .. isegi kui ma ei n2e vastast:D fancymatest relvedaest ei hakka r22kima:D

                  Comment

                  • Raido428
                    Jube Noob
                    • Jun 2009
                    • 156

                    #39
                    Re: Panema Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                    Algselt postitas rohelinekonn
                    Keegi ei lase sul seal 2k kuuli ära. Ma tahan näha kes laseb asjalikult nii palju ära. Ma korra olen käinud ja siis olin pisut svipsis kah veel mis tähendab et kasutasin keskmisest rohkem kuule ja ma ei tea kas 500 suutsin ära lasta või mitte aga mitte mingil juhul üle.
                    Lasen ikka küll.

                    Algselt postitas leits
                    kõik oleneb relvast :D ma olen selle samase tavalisemeta k2kkiaka kasti kuule m2ngu jooksul pannud .. üldisel´t mullemeeldib lasta .. isegi kui ma ei n2e vastast:D fancymatest relvedaest ei hakka r22kima:D

                    Mulle ka.


                    Näide minu moodi mängust:
                    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rrqVpP4W8Yc[/youtube]

                    Comment

                    • Kodu
                      Klubi Liige
                      • Dec 2008
                      • 311

                      #40
                      Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                      Kuna siis kogunemine toimub ja kuhu tulema peab ???

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #41
                        Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                        LOL, tra sellise külma ilmaga ma peaks olema maxivooderdatud, kuna kui saad liti mööda jalgu, siis noh...see on rämedalt valus ju :D

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #42
                          Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                          Algselt postitas hotcocacola
                          LOL, tra sellise külma ilmaga ma peaks olema maxivooderdatud, kuna kui saad liti mööda jalgu, siis noh...see on rämedalt valus ju :D

                          istu kodus teleka ees ja tambi šhampaudeliga sääreluid (nagu üks eriti imelik usa mma "figther" teeb, kes sai ringis peaaegu tappa Viru keskuse suitsunurgast võetud vastase käest) või keeruta 20kg kangi sääreluude peal ees.


                          Aga huvitav plaju on nii silma lastud, kui keegi surnud ja võtab teadnatusest maski eets ja keegi kogemata laseb plönni silma?

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #43
                            Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                            awshit, juba see pühap ?

                            Kui saab veel liituda.. ja palju rahvast on üldse ?
                            pff ei viitsi Tartu jälle tulla .. :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                              Algselt postitas jrgn hell

                              istu kodus teleka ees ja tambi šhampaudeliga sääreluid (nagu üks eriti imelik usa mma "figther" teeb, kes sai ringis peaaegu tappa Viru keskuse suitsunurgast võetud vastase käest) või keeruta 20kg kangi sääreluude peal ees.


                              Aga huvitav plaju on nii silma lastud, kui keegi surnud ja võtab teadnatusest maski eets ja keegi kogemata laseb plönni silma?
                              Statistika järgi ca. 35% osalejatest jääb ühest silmast pimedaks ja 17% mõlemast.

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #45
                                Re: Paneme Hotdonkcocapepsi kuulirahe alla?! Aga teised!?

                                Türvel. Obv unustasin selle teema ära ning sai ka nüüd selleks nv plaanid tehtud (isadepäev), aga ilmselt oleks nagunii ära jäänud, kuna teemaalgataja enam initsiatiivi ei jätkanud?

                                Comment

                                Working...