*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #751
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    talvel kohta kus saunad värgid särgid ... ma ole3ks küll k2pp .. ja miks igav? Ei pea ju mingi päike lõõmama kogu aeg :D Obv see orgunn ja ruumide leidmine on paras porn ^3

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #752
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      Algselt postitas leits
      talvel kohta kus saunad värgid särgid ... ma ole3ks küll k2pp .. ja miks igav? Ei pea ju mingi päike lõõmama kogu aeg :D Obv see orgunn ja ruumide leidmine on paras porn ^3
      Suvel on inimestel rohkem aega, indu ja jaksu seigelda ning pidu panna. Selles on erinevus IMO.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #753
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        Ei ole :=) Õpi talvel pidu panema :)

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #754
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          Suvel võib lähima kuuse alla ka pidu panna. Talvel ikka paeab uurima ja vaatama kuhu maha saab istuda sooja. Seega seigelda ikka talvel alati rohkem vaja :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #755
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            Algselt postitas leits
            Ei ole :=) Õpi talvel pidu panema :)
            ROFL. Seda räägib mees, kes Tartu kevadpäevade aeg istus terve aja toas, kui me ESTpatricku ja Peokuningaga iga päev ringi kukerpallitasime ja pulli-mulli tegime.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #756
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              Algselt postitas ranka
              ROFL. Seda räägib mees, kes Tartu kevadpäevade aeg istus terve aja toas, kui me ESTpatricku ja Peokuningaga iga päev ringi kukerpallitasime ja pulli-mulli tegime.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #757
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                No, kui juba sellisel suursündmusel peositta mängid, siis Talvest ei saa üleüldse rääkida :)

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #758
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  Algselt postitas ranka
                  ROFL. Seda räägib mees, kes Tartu kevadpäevade aeg istus terve aja toas, kui me ESTpatricku ja Peokuningaga iga päev ringi kukerpallitasime ja pulli-mulli tegime.
                  ja obv unustasid lisada "vähe tähtsa" märkuse, et mul oli prax ja ma ei saand puududa sealt .. nice one :1

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #759
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    Algselt postitas leits
                    ja obv unustasid lisada "vähe tähtsa" märkuse, et mul oli prax ja ma ei saand puududa sealt .. nice one :1
                    Kuuled õiget peokunni ei sega ükski prax, trax ega krõx.

                    EDIT: Mul olid ju ka Supernova Freerollid, kõik jäid puha mängimata. Beat that man!

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #760
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      Supernova freerolli võrrelda asjaga mida ma saaks uuetsi teha 2a pärast .. damn your good

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #761
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        Algselt postitas leits
                        Supernova freerolli võrrelda asjaga mida ma saaks uuetsi teha 2a pärast .. damn your good
                        aga saad ju uuesti teha, milles küsimus. vabalt võib olla et 2 aasta pärast ei lange prax kevadpäevadega kokku. Vabalt võib olla et sa ei pea 2 aastat seal enam vastugi. vabalt võib olla

                        PRIORITEEDID

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #762
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          Algselt postitas ESTPatrick
                          aga saad ju uuesti teha, milles küsimus. vabalt võib olla et 2 aasta pärast ei lange prax kevadpäevadega kokku. Vabalt võib olla et sa ei pea 2 aastat seal enam vastugi. vabalt võib olla

                          PRIORITEEDID
                          Täpselt.

                          Eks me see aasta näe, mis praksid ja laksid tal nüüd välja tulevad. Lätti minekuga oli ka algul samal päeval hambaarst siis tuli välja, et hamaarst hoopis nädal hiljem ning insta oli tal sellel päeval "pereüritus". Figure it out.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #763
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            aga kevadpäevad olid ägeda. Hookuspookuse lugu ainult möllas (Hei Teie seal, Teil on selg valge) ja sai isegi korra zavoodi minnes kirikuhoovi oksendatud (oi olid ajad! :)) ja mis tõi mulle ilmselge doomswitchi kaela. Kui ei usu siis kontrollige fakte - aprilli lõpust kuni eelmise kuuni olin miinuses.

                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vI8uGt7CszY[/youtube]

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #764
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              KJuskilt kaspersky aasta uuendust odavamalt ka? netis on mingi 40$ or 500 aasta ... kirves veits ju :/ nod32 on kordi odavam ... 2kki mingi kuskil urkas odava, :D?

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #765
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                                Aga hetkel on sügispäevad, aga kus on mürts ja trall?

                                Comment

                                Working...