Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Vaatasin praegu oma statte Triobetis! Olin mingi 15/10, W@SD oli 46% LOL!
Ja winrate oli 5bb/100! Half stacking!!
Sel ajal ei teadnud ma pooli asju cashi mängimisest
Muidugi half stacking olin ma ainult laudadesse istudes, uttu ma ei tõmmanud kui duubel tuli, laxisin full stackiga edasi!
Algselt postitas Ghost0
Ja winrate oli 5bb/100! Half stacking!!
Sel ajal ei teadnud ma pooli asju cashi mängimisest
Muidugi half stacking olin ma ainult laudadesse istudes, uttu ma ei tõmmanud kui duubel tuli, laxisin full stackiga edasi!

Comment