*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #106
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    thin value :D

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #107
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      Algselt postitas neeme
      Oskab keegi öelda mis oli enne WSOPi algus Phil Ivey konf ennustusportaalides. Eile püssis juhuslikult AndreV arutasime seda ja tegime väikese beti ka kummal õigus. Leppisime kokku et yks ytles alla 200 ja teine yle 200. :P
      Ma sain 750'se koefiga oma beti sisse.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #108
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        Algselt postitas Madis_89
        Ma sain 750'se koefiga oma beti sisse.
        olen samuti kuulnud, et 750 koef. sai bette panna? akristjan, kommentaarid? kellegil oli screenshot ka kuskil, et koef 750 oli miskid kroonid pandud.....
        150 tundub enne wsop algust kuidagi eriti nirune(7000 matsi mängib. 750 koefiga on juba eeldatud, et ivey sanssid on 10x suuremad kui avarage joe`l)

        Comment

        • leho57
          Grinder
          • Nov 2008
          • 664

          #109
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          Algselt postitas KeRRRt
          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3-hz4HRcbzM[/youtube]

          durrrrrrrrrrrrrrrrrr da pro
          siin olen küll phili poolel. durrr mulle meeldib, saab hästi hakkama ja omab ikka korralikult aga jubedalt häirib, et ta ei suuda silma vaadata kui inimesega räägib. pööritab silmi seal nagu mingi.... pe*e? :D

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #110
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            Algselt postitas leho57
            siin olen küll phili poolel. durrr mulle meeldib, saab hästi hakkama ja omab ikka korralikult aga jubedalt häirib, et ta ei suuda silma vaadata kui inimesega räägib. pööritab silmi seal nagu mingi.... pe*e? :D
            mingi alguse värk oli tal kui esimesi kordi TV-s

            ja kui Phil oleks selle käe võitnud oleks see durrrr 'ile cooler olnud, Phil on donk et möliseb sellise asja üle

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #111
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z0llPlDUQYg[/youtube]
              Vaadake seda parem, selle oleks võinud vist naljakate linkide alla panna tegelt :D
              Hellmuth on selline donk ikka, krt kuidas ei ole ühel prol disipliini ja möliseb nii jõhkralt.

              Comment

              • leho57
                Grinder
                • Nov 2008
                • 664

                #112
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                Algselt postitas Ghost0
                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z0llPlDUQYg[/youtube]
                Vaadake seda parem, selle oleks võinud vist naljakate linkide alla panna tegelt :D
                Hellmuth on selline donk ikka, krt kuidas ei ole ühel prol disipliini ja möliseb nii jõhkralt.
                see on show värk. pro kes ei suuda emotsiooni tagasi hoida. tv jaoks igati vinge tegelane ju. eks ta ise ka teab seda ja sellepärast ei püüagi rahulikuks jääda

                Comment

                • neeme
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 540

                  #113
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  Algselt postitas Madis_89
                  Ma sain 750'se koefiga oma beti sisse.
                  võinii :)
                  Äkki saad pildi ka sellest teha. :)
                  Siis saan enda 4 õllet sisse nõuda kunagi. :D

                  Comment

                  • Rigged
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2535

                    #114
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    Loodan ikka et on alla 200 :D

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #115
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      Algselt postitas leho57
                      see on show värk. pro kes ei suuda emotsiooni tagasi hoida. tv jaoks igati vinge tegelane ju. eks ta ise ka teab seda ja sellepärast ei püüagi rahulikuks jääda
                      +1

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #116
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        Algselt postitas leho57
                        see on show värk. pro kes ei suuda emotsiooni tagasi hoida. tv jaoks igati vinge tegelane ju. eks ta ise ka teab seda ja sellepärast ei püüagi rahulikuks jääda
                        Nojah, mulle meeldib ka teda sellisene vaadata. Aga see ,et ta seda meelega teeb...tal peab oma mainest siis küll väga suva olema.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #117
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          tegin just monster readi PS 12$ 180manis.
                          5way limp pot, flop 9 T J, foldin oma pocket 66s peale beti ja 2 calli. ütlen sõbrale, et ühel on rida, teisel 2paari, kolmas tõmbab midagi ning turn ja river on 6 ja 6.
                          obv oli ühel 78, teisel T J, kolmandal AQ ning turn ja river olid 6 ja 6.
                          selgeltnägijate tuleproovi vist see hooaeg enam ei pressi?

                          Comment

                          • timukasr
                            Vana Tegija
                            • Nov 2008
                            • 1099

                            #118
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            Algselt postitas ranka
                            Mine metsa oma jutuga.
                            Warum?

                            Comment

                            • runnar
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 740

                              #119
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              http://www.pokerstars.tv/channels/TPI/live.html huvilistele londoni high rollersi otseülekanne

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #120
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                                Comment

                                Working...