Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
Pean kiitma jätkuvalt odavamat 10/10 cashi Parkis. Nii soliidset seltskonda pole veel olnud minu lühikese karjääri jooksul!
Rohvel, ja andu leveldas öösel Hesis mingit sommi nii räigelt, et me pidime -andres-ega naeru kätte ära surema. Mingi somm siis astub andu selja taha ja hakkab mölisema lihtsalt. Päris pikalt lasi. Andul ei liigu närv ka näos. Malbe naeratus ees ja kordab lihtsalt sommile mõnusa soome aktsendiga: Ei ole midddän, ei ole midän. Omas nii rämedalt, ja sell läks nii leili, kuna ei saanud soovitut tulemust.
tänud võõrustamast
Pean kiitma jätkuvalt odavamat 10/10 cashi Parkis. Nii soliidset seltskonda pole veel olnud minu lühikese karjääri jooksul!
Rohvel, ja andu leveldas öösel Hesis mingit sommi nii räigelt, et me pidime -andres-ega naeru kätte ära surema. Mingi somm siis astub andu selja taha ja hakkab mölisema lihtsalt. Päris pikalt lasi. Andul ei liigu närv ka näos. Malbe naeratus ees ja kordab lihtsalt sommile mõnusa soome aktsendiga: Ei ole midddän, ei ole midän. Omas nii rämedalt, ja sell läks nii leili, kuna ei saanud soovitut tulemust.
tänud võõrustamast

TC
Comment