*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #631
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

    Pean kiitma jätkuvalt odavamat 10/10 cashi Parkis. Nii soliidset seltskonda pole veel olnud minu lühikese karjääri jooksul!


    Rohvel, ja andu leveldas öösel Hesis mingit sommi nii räigelt, et me pidime -andres-ega naeru kätte ära surema. Mingi somm siis astub andu selja taha ja hakkab mölisema lihtsalt. Päris pikalt lasi. Andul ei liigu närv ka näos. Malbe naeratus ees ja kordab lihtsalt sommile mõnusa soome aktsendiga: Ei ole midddän, ei ole midän. Omas nii rämedalt, ja sell läks nii leili, kuna ei saanud soovitut tulemust.

    tänud võõrustamast

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #632
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

      [youtube]http://youtube.com/watch?v=4S3C4AC908w[/youtube]

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #633
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

        Rohvel :D

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #634
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

          muud skilli ka juurde kohe

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #635
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

            Algselt postitas Keiss
            Eks ta sai bad biite.

            Amm peaks ka hakkama sellist foldimist harjutama



            Täna maksin 2 oversetti välja kuigi võtsin time banki ja teadsin, et vastasel kõrgem set, aga keegi ütles, et setti ei foldita. Puhas jama.
            Ei ole jama. Bottom set on küll folditav, aga selleks peavad ikka super readid olema, mida nt. minul isiklikult ei ole kordagi elus olnud. Ma olen küll arvamismängu teinud, et oh, nagunii kõrgem set, aga see ei ole "read". Sul peab korralik sample olema ja über-kindel read, et ta võtab sellise line AINULT setiga. Isiklikult micros siiski ei foldiks kunagi setti, sest vastastel sõidab ikka aeg-ajalt katus ära.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #636
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

              Algselt postitas Davy
              Kas sellised kõrvaklapid on olemas, mis on põhimõtteliselt ainult mürasummutamiseks mõeldud? Paned pähe ja ei kuule midagi.....vaikus....
              Muidugi on. Ma ise töötasin kunagi väga mürarikkas keskkonnas ja klapid panid pähe, siis kuulsin ainult õrna surinat ja kui keegi rääkis normaalsel häälel siis teda mina küll ei kuulnud. Järjepidevalt neid kanda ei saa, sest kõrvad hakkavad higistama, tekib ebamugavustunne ning kõrvad muutuvad valusaks. Seda muidugi, kui kannad iga päev, nädalast nädalasse. Siis vahelduseks 1 nädal klapid, teine nädal kõrvatropid ja oli suht OK.

              Algselt postitas K2snakas
              keegi seda kasutajat teab primast? Elukoht on Tallinn. Mind huvitab, kust sellised tulevad?:O
              Mis sellega öelda tahad? Ma kaotasin näiteks reedel 429 käega pea 5 buy-ini. Muideks ma tulen Pärnust aga hetkel Tallinnast. Ehk aitab :P

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #637
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                The other day I needed to pay a visit to the public toilet, so I found a public toilet that had two cubicles.

                One of the doors was locked. So I went into the other one, closed the door, dropped my trousers and sat down.

                A voice came from the cubicle next to me: "Hello mate, how are you doing?"

                Although I thought that it was a bit strange, I didn't want to be rude, so I replied, "Not too bad, thanks."

                After a short pause, I heard the voice again. "So, what are you up to?"

                Again I answered, somewhat reluctantly, "Just having a quick shit... How about yourself?"

                The next thing I heard him say was, "Sorry, mate, I'll have to call you back. I've got some cunt in the cubicle next to me answering everything I say."




                A man goes into a library and asks for a book on suicide.

                The librarian says; "Fuck off, you won't bring it back."

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #638
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                  lol wtf kirjutasin kava.ee asemel kogemata www.lava.ee WTF see olema peaks

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #639
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                    Algselt postitas ranka
                    Mis sellega öelda tahad? Ma kaotasin näiteks reedel 429 käega pea 5 buy-ini. Muideks ma tulen Pärnust aga hetkel Tallinnast. Ehk aitab :P
                    njh te lihtsalt selle kasti j2rgi ei taju:D
                    mai vici ta statse ja n2iteks m6nda k2tt tuua,aga see vend oli siia maani k6ige jobum Eesti pokkeri mängija keda mina laudades olen kohanud:)

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #640
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                      mille üle sa kurdad?

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #641
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                        ühe eestlase üle, kes eile primas nl20 lauas debiilikut mängis:D

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #642
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                          Algselt postitas K2snakas
                          ühe eestlase üle, kes eile primas nl20 lauas debiilikut mängis:D
                          why do you care? Just take the money.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #643
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                            Jup. Fishid ongi pokkeris üheks suuremaks nuhtluseks ja neid võiks mitte olla.

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #644
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***

                              Algselt postitas Davy
                              Kas sellised kõrvaklapid on olemas, mis on põhimõtteliselt ainult mürasummutamiseks mõeldud? Paned pähe ja ei kuule midagi.....vaikus....
                              just ükspäev panin K-rautas need trimmerimeeste mingid klapid pähe. no täiesti peetis. julm vaikus oli majas kohe :D
                              mingi 4-500 maksid umbes ühed vingemad

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #645
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***




                                irwwwwwwwww

                                Comment

                                Working...