*** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #1786
    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

    Sügisene Paide, vihma kallab, linn näib hüljatud. Rasked ajad, kõik on kõigile võlgu.

    Ühtäkki saabub rikas turist, astub linna ainsasse hotelli, annab hotellipidajale 100eurose ning läheb tuba valima.

    Hotellipidaja haarab rahatähe ning jookseb kaupmehe juurde võlga tasuma. Kaupmees rõõmustab, võtab raha ja kiirustab pagarile võlgu maksma. Pagar tormab saadud kupüüriga möldrile maksma. Mölder tormab linna prostituudile võlga tasuma, kes omakorda läheb ja tasub hotellipidajale kasutatud numbritubade eest võla.

    Turist tuleb alla tagasi, teatab, et talle ei sobi ükski tuba, võtab oma raha ja lahkub linnast.

    Keegi ei teeninud midagi, kuid terve linn on võlast vaba ning vaatab tulevikku optimistlikult.

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #1787
      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

      need kes kohal olid paluks kommenteerida eilset mardisalu mängu triobet livel

      Comment

      • olavike
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1269

        #1788
        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

        Algselt postitas kuco
        Sügisene Paide, vihma kallab, linn näib hüljatud. Rasked ajad, kõik on kõigile võlgu.

        Ühtäkki saabub rikas turist, astub linna ainsasse hotelli, annab hotellipidajale 100eurose ning läheb tuba valima.

        Hotellipidaja haarab rahatähe ning jookseb kaupmehe juurde võlga tasuma. Kaupmees rõõmustab, võtab raha ja kiirustab pagarile võlgu maksma. Pagar tormab saadud kupüüriga möldrile maksma. Mölder tormab linna prostituudile võlga tasuma, kes omakorda läheb ja tasub hotellipidajale kasutatud numbritubade eest võla.

        Turist tuleb alla tagasi, teatab, et talle ei sobi ükski tuba, võtab oma raha ja lahkub linnast.

        Keegi ei teeninud midagi, kuid terve linn on võlast vaba ning vaatab tulevikku optimistlikult.
        Ehh, see oli küll üks lahe lugu :D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1789
          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

          Algselt postitas kuco
          Sügisene Paide, vihma kallab, linn näib hüljatud. Rasked ajad, kõik on kõigile võlgu.

          Ühtäkki saabub rikas turist, astub linna ainsasse hotelli, annab hotellipidajale 100eurose ning läheb tuba valima.

          Hotellipidaja haarab rahatähe ning jookseb kaupmehe juurde võlga tasuma. Kaupmees rõõmustab, võtab raha ja kiirustab pagarile võlgu maksma. Pagar tormab saadud kupüüriga möldrile maksma. Mölder tormab linna prostituudile võlga tasuma, kes omakorda läheb ja tasub hotellipidajale kasutatud numbritubade eest võla.

          Turist tuleb alla tagasi, teatab, et talle ei sobi ükski tuba, võtab oma raha ja lahkub linnast.

          Keegi ei teeninud midagi, kuid terve linn on võlast vaba ning vaatab tulevikku optimistlikult.

          irw , n1

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #1790
            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

            Algselt postitas leho57
            need kes kohal olid paluks kommenteerida eilset mardisalu mängu triobet livel
            ei olnud kohal, aga wow

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #1791
              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

              Algselt postitas kuco
              Sügisene Paide, vihma kallab, linn näib hüljatud. Rasked ajad, kõik on kõigile võlgu.

              Ühtäkki saabub rikas turist, astub linna ainsasse hotelli, annab hotellipidajale 100eurose ning läheb tuba valima.

              Hotellipidaja haarab rahatähe ning jookseb kaupmehe juurde võlga tasuma. Kaupmees rõõmustab, võtab raha ja kiirustab pagarile võlgu maksma. Pagar tormab saadud kupüüriga möldrile maksma. Mölder tormab linna prostituudile võlga tasuma, kes omakorda läheb ja tasub hotellipidajale kasutatud numbritubade eest võla.

              Turist tuleb alla tagasi, teatab, et talle ei sobi ükski tuba, võtab oma raha ja lahkub linnast.

              Keegi ei teeninud midagi, kuid terve linn on võlast vaba ning vaatab tulevikku optimistlikult.
              :D

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #1792
                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                12H jutti godfather II mängida:D
                peab meeldima

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #1793
                  Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                  Sain Netelleri kaardi kätte, aga Pine ei saanud??

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1794
                    Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #1795
                      Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oey_sf0JsxY[/youtube]

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1796
                        Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                        Algselt postitas mcbethk
                        Sain Netelleri kaardi kätte, aga Pine ei saanud??
                        Loe see kiri läbi, mis kaardiga kaasas. Turvalisuse põhjustelt tuleb PIN eraldi.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #1797
                          Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                          Algselt postitas hotcocacola
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Hahahaha. Selle ma salvestan küll arvutisse. ;D

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #1798
                            Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                            test:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #1799
                              Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                              Algselt postitas bounce
                              ei ole rassist aga see leht on päris hea.
                              kellele neegrinaljad peale ei lähe, ärge seda vaadake.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              tra meil elavad majas ilmselge arengupuudega mustad värdjad, kellele alatasa meeldib saata kirju ühistu hooldusfirmasse, et meie korteris käib alatasa lärm ja pidu jne, jne. Eelmine nädal olid jälle kaevanud, et lärm on lausa väljakannatamatu. Aga vaesekesed ei pannud vist tähelegi, et meid polnud koduski, olime reisil soojal maal... ja siis ei jõua mingid tolvanid, kes pole elu sees ühtegi neegrit lähedalt näinud, ära imestada miks ma neid niiiiiii väga vihkan.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1800
                                Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Ametlik leveldamiskuu! ***

                                omfg ... redkings saatis mingi bonus offeri mulle vene keeles .. see maailm on ikka total fail

                                Comment

                                Working...