Re: *** Oktoobri Ohvtopik -- Oh seda Ohktoobrit! ***
tegelt ei viitsi nagu enam. iga kord kui uues limiidis shotte võtan saan mingi -4 buy-inni :D
täiesti ebard juba. kõik setid kräkitakse ära... pf-ai situatsioonid ei pea üldse. swing oskab ka kõige õigemal ajal peale tulla
tegelt ei viitsi nagu enam. iga kord kui uues limiidis shotte võtan saan mingi -4 buy-inni :D
täiesti ebard juba. kõik setid kräkitakse ära... pf-ai situatsioonid ei pea üldse. swing oskab ka kõige õigemal ajal peale tulla
A
6
K
Comment