Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
Oled kindel, et see on ikka uus 4? Ma just äkki nädalake tagasi nägin kusagil plakatit, et the new Ipad, tegelt müüsid IPAD 3 ..Tundub kuidagi ebareaalselt odav, kasutatuid müüakse isegi 400ga :D
Oled kindel, et see on ikka uus 4? Ma just äkki nädalake tagasi nägin kusagil plakatit, et the new Ipad, tegelt müüsid IPAD 3 ..Tundub kuidagi ebareaalselt odav, kasutatuid müüakse isegi 400ga :D

Comment