Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • SR1337
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2011
    • 348

    #1816
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Kui antenni mõtlete, siis see on sisse lülitatud.

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #1817
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      Keegi teab sellisest kuvarist midagi rääkida? Saast? LINK või see LINK2
      Äkki leiad veidi raha juurde ja osta parem see http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...P-DVI-D-129863
      Korralikud värvid ja kvaliteetne IPS paneel.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1818
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Probleemist, ruuteri võrgus on läppar ja lauaarvuti. Läppariga lauarvuti public files-dele ligi pääsen, aga vastupidi mitte ? Milles põhjus võib olla, st milliseid läppari seadeid ma muutma peaks ?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • wanapagan
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2010
          • 310

          #1819
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Uue arvutiga probleem, et hakkab hanguma kui võtan ette üle 20 laua koos hudiga. Ilma hudita enam vähem. Ja kui mingi pikem sess 3-4h kogu aeg 20 lauda ees, on täiesti koomas asi. Lihtsalt peab arvuti prügimäele kandma ja uude investeerima ?

          E: nvm... lasen raisal paar asja ära vahetada
          Last edited by wanapagan; 25.12.11, 20:51.

          Comment

          • numnuts
            Grinder
            • Dec 2010
            • 846

            #1820
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Niih. Mul ikka see hangumise teema ja overall arvuti tundub uimane. 5-6 lauda+hem+skype ja kui 4-5h sees olnud siis nõkkab nii mis kole. Tõmbasin viirusetõrje ja skännisin ära, midagi ei leidnud. Vahepeal kasutasin ka win basic vms theme, mis lihtne aga see ei parandanud asja.

            ma ei jaga üldse midagi, seega otsin abi.

            task manager näitab
            processes 83
            CPU usage kõigub atm 7-50 vahel / hemi ega clienti lahti pole.
            physical memory: 51%

            arvutiks dell inspiron pool üle poole aasta vana.
            RAM: 3GB, 64bit
            C: 156GB free of 300

            Ma ei tea kas need ütlevad midagi, aga tahaks kuidagi eemaldada selle uimasuse.

            Comment

            • SR1337
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2011
              • 348

              #1821
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              puhasta ventikas ära, äkki aitab.

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #1822
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                meh. kuidas ma seda teen läpakal? Kuumaks muidu ei lähe, isegi kui töötab 12+h

                Ja taskmanager mis näitab neid processes, et 80 on active, kas seda liiga palju pole?
                Kuidas saan teha nii, et arvuti käivitumisel läheksid tööle ainult need programmid mis on vajalikud win runnimiseks.
                Last edited by numnuts; 26.12.11, 21:30.

                Comment

                • SR1337
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2011
                  • 348

                  #1823
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Kui kuumaks ei lähe, pole selles arvatavasti probleem jap. Mul endal läks kuumaks ja hakkas samamoodi hanguma, võtsin tagant ühe paneeli lahti ja see oli tolmurulle täis. Pärast puhastamist on kõik ok.

                  Mis op süsteem sul on?

                  Comment

                  • numnuts
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 846

                    #1824
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    ee. win7. see on op süsteem? :D

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #1825
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Lol jep. :P

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #1826
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Rahvas ostke endale SSD for god sake . Vahe on nagu öö ja päev võrreldes tavalise HDD ga . Mis see ~100€ siis pokerprode grinderite jaoks on ? :D .

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #1827
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Esimest korda kuulen sellist asja.
                          Tundub huvitav. A kas ise saab hakkama läpakale peale panemisele?

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #1828
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Libistad vana HDD välja , libistad uue SSD sisse - installid windowsi ja olemas. Muidugi selle 100€ eest saab 64gb SSD , kõlbab rohkem suurde arvuti süsteemi kettaks , kuna suurde arvuti on lihtne mitu kõvaketast panna . Läptopile jääb see 64gb üksik ketas väikseks arvatavasti ja peaks vaatama millegi mahu poolt suurema poole ala 128 , 256gb . Muidugi hind läheb ka kallimaks.

                            EDIT: HEM i kasutajad peaksid disablema track live hands ja pre-fetch one hand Site optioni alt ja lükkama HUDI
                            opacity põhja.

                            EDIT2: Kasutage vähemalt kord nädalas (soovitatavalt rohkem ) CCleanerit . Laske tal puhastada igast sodi mis koguneb veebilehtesi külastades ja hoidke oma register korras. Tegu on vabavaraga ja saate selle tõmmata siit
                            CCleaner
                            Last edited by Mrt1989; 27.12.11, 08:53.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #1829
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              ei mäleta kas olen seda juba küsinud, kuid tahaks teada mida ma pean seadistama, et saada wifi kaudu sama netikiirus kätte mis juhtmega on. Hetkel juhtmega tuleb kraami maxiga ehk 9-10MB/S, kuid wifiga jääb kiirus 1-1,5 MB/s vahele. Elioni ühendus kui see midagi mõjutab.

                              Comment

                              • V4LDO
                                FPP Pro
                                • Jun 2010
                                • 229

                                #1830
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                                meh. kuidas ma seda teen läpakal? Kuumaks muidu ei lähe, isegi kui töötab 12+h

                                Ja taskmanager mis näitab neid processes, et 80 on active, kas seda liiga palju pole?
                                Kuidas saan teha nii, et arvuti käivitumisel läheksid tööle ainult need programmid mis on vajalikud win runnimiseks.
                                run -> msconfig -> startup alt võtad linnukese ära igasugu pasa eest, mida vaja pole

                                // Selle CCleaneriga saab samamoodi startup programme valida
                                Last edited by V4LDO; 27.12.11, 09:18.

                                Comment

                                Working...