Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raidov
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2009
    • 436

    #2566
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Oled kindel, et see on ikka uus 4? Ma just äkki nädalake tagasi nägin kusagil plakatit, et the new Ipad, tegelt müüsid IPAD 3 ..Tundub kuidagi ebareaalselt odav, kasutatuid müüakse isegi 400ga :D

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #2567
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Fyte mõtles ipad 3 mini ilmselt. Ei olnud ise ka seda varem vaadanud, aga tundub parem valik kui samsung galaxy tab.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #2568
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Fire on suht kehv. ebookide lugemiseks osta e-reader, mitte tab. Endal kindle ja see ekraan on ikka väga mõnus lugemiseks(nagu tavaline paber). Kui tabi tahad odavalt, siis soovitan Asus Nexus 7.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #2569
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Esimest korda elus sain omale 2 kõvakettaga arvuti (SSD ja HDD). Windowsi pealelaskmine käib nagu ikka, et plaat sisse, kuskilt menüüst valin SSD ja muu standard?

          Ja kust tasuks osta Win 7? Arvutikeskuses 'füüsiline' Windows 7 nt €89, kas ok või tasuks plaat tõmmata ja litsents netist kuskilt osta pigem?

          Edit: valisin lihtsalt 2-st SSD ketta ja installisin ära, My Computeris nüüd seda teist HDD ketast ei näita. Tegin valesti midagi?
          Last edited by Codecci; 03.12.12, 09:03.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #2570
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Esimest korda elus sain omale 2 kõvakettaga arvuti (SSD ja HDD). Windowsi pealelaskmine käib nagu ikka, et plaat sisse, kuskilt menüüst valin SSD ja muu standard?

            Ja kust tasuks osta Win 7? Arvutikeskuses 'füüsiline' Windows 7 nt €89, kas ok või tasuks plaat tõmmata ja litsents netist kuskilt osta pigem?

            Edit: valisin lihtsalt 2-st SSD ketta ja installisin ära, My Computeris nüüd seda teist HDD ketast ei näita. Tegin valesti midagi?
            Run-diskmgmt.msc ning seal vaatad kas näed seadet, kui on uus ketas, siis vbl pead formaatima selle.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #2571
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Uuel läpparil millegipärast aknad (kõikide programmide) ei jää mitte taskbari peale, vaid "tahapoole" ning googlest väga tolku polnud..



              //
              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              Vaata ,et daskbar oleks "locked" ja ,et auto hide oleks maas. Proovi kas aitab.
              proovisin neid ja ka muid taskbari settinguid igatpidi vahetada, ent edutult
              Last edited by fyte; 04.12.12, 05:59.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #2572
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Vaata ,et daskbar oleks "locked" ja ,et auto hide oleks maas. Proovi kas aitab.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #2573
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Weird imo.. See peaks just olema see, et taskbar locked või mitte :D

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #2574
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Weird imo.. See peaks just olema see, et taskbar locked või mitte :D
                    See pole sellega seotud üldse - kui taskbar lukus on, siis ei saa teda ühest äärest teise nihutada hiirt all hoides lihtsalt.

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #2575
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Uuel läpparil millegipärast aknad (kõikide programmide) ei jää mitte taskbari peale, vaid "tahapoole" ning googlest väga tolku polnud..
                      Praegu vaatasin, et mul samamoodi. Paar päeva tagasi mäletan, et oli teistpidi. Tegin eile windows update, äkki see muutis midagi?

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #2576
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        See pole sellega seotud üldse - kui taskbar lukus on, siis ei saa teda ühest äärest teise nihutada hiirt all hoides lihtsalt.
                        Probleem ainult Chromega?

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #2577
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Noup, kõikide muude akendega samuti nagu ülal kirjutasin. sh pokkeriklient & hem.

                          Comment

                          • Karelkorm
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 856

                            #2578
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            "Right click on your Firefox icon (not the one in your task bar), if it's not on your desktop, find it in the Mozilla Firefox program folder.

                            After right clicking, select Properties, then the Compatibility tab, then check the box that says Disable display scaling on high DPI settings.

                            Works the same for Chrome."

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2579
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Vaja oleks üks kast osta netis käimise jaoks. ei mingeid mänge jms lihtsalt tavaline netis surfamine.


                              See peaks sobima ? Või saaks kuskilt veel odavamalt?

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #2580
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Mõistlik...

                                Comment

                                Working...