Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2236
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    jah sain juba ise ka aru. 1920x1200 on norm resoga või on veel paremaid olemas? visake miski soovitusi, ei tohi olla miski pask kuvar. hea oleks kui saaks täna juba miskid soovitused kätte ,et homme uute junnide järgi minna.

    Panen pildi ka. Testisin igaks juhuks ka teise arvuti taga ära ja see on 100% kindel, et kuvari mitte videokaarti viga. On kellegil ideid, et miks selline asi üldse juhtus? Lihtsalt teenis aja ära? Videokaart ei või seda põhjustada? Sest ma ca. kuu aega tagasi ostsin uue arvuti ja seepärast küsin.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    EDIT: hahahahah ghost ütles selle peale: "see nii vähe ju, ei tohiks üldse segadagi". kägar.

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #2237
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Kui tahad palju paremat, siis tuleb ka rohkem maksta: http://atf.ee/monitorid/monitorid/de...rasharp-u2711/
      Muidu uuriks ka delli odavamaid (väiksemaid mudeleid), mis on IPS paneeliga. Värvid on IPS ekraani puhul paremad.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #2238
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
        Kui tahad palju paremat, siis tuleb ka rohkem maksta: http://atf.ee/monitorid/monitorid/de...rasharp-u2711/
        Muidu uuriks ka delli odavamaid (väiksemaid mudeleid), mis on IPS paneeliga. Värvid on IPS ekraani puhul paremad.
        Oks aga oma lingis sa annad mulle 27". Ma ei soovi seda, sest mul teine kuvar on hetkel 19" ja oli plaan see lähiajal 24" vastu vahetada. Seega nüüd on ideaalne aeg 24" osta ja kuna vana 30" läks perse asendaks selle ka 24".

        Ja on üldse delli kuvarid hea kvaliteediga? Ma ise alati Samsungi kasutanud ja ei ole kurtnud alates tänaseni.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2239
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Ja kas nüüd keegi seletaks ära mulle mis vahe on järgmisel kolmel kuvaril peale hinna. Kõik näitajad on ju samas.

          1. €211.55: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...0BWT-EN-134069
          2. €290.45: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...0BWU-EN-126544
          3. €331.25: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...0MWU-EN-126545

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #2240
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            mul juhtus läpakal sama. ravi selle vastu kahjuks puudub :(

            Comment

            • kvaliteet
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 122

              #2241
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Need Samsungid on TN paneelidega.

              Võta 2x

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2242
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Oh need poes olemas ka, supper.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #2243
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Kas teistel Logitech m705 omanikel käib ka see scroll nupp ilma igasuguse takistuseta ringi e vahepeal scrollib ka siis kui vaid hiirt liigutada üles-alla? Suht fail hiir tundub ka sellepoolest, et see laser asub serval ja vaid sõrmede vahel liigutades hiirt on üsna raske kursorit sujuvalt käima saada...

                  Comment

                  • K2okfor_Mey
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2012
                    • 429

                    #2244
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    Kas teistel Logitech m705 omanikel käib ka see scroll nupp ilma igasuguse takistuseta ringi e vahepeal scrollib ka siis kui vaid hiirt liigutada üles-alla? Suht fail hiir tundub ka sellepoolest, et see laser asub serval ja vaid sõrmede vahel liigutades hiirt on üsna raske kursorit sujuvalt käima saada...
                    Kasutan ise seda hiirt super! Ytlen ausalt enam ei tahagi nn kõrisevat scrolli. Selle nn scrolli kõrina saab sisse lylitada rulli kohal olevast nupust.

                    Ise kurdaks just monitori asjus ostnin paljukiidetud Wievsonic vx2250 22´ LED ja silmad väsivad ara pokerdades jubedalt, millist monitori ise soovitate, millega head kogemused?

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #2245
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Ok tnx, ei saanudki aru ennem ,milleks see nupp on :P

                      Comment

                      • Kosmonaut
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 584

                        #2246
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Kas teistel Logitech m705 omanikel käib ka see scroll nupp ilma igasuguse takistuseta ringi e vahepeal scrollib ka siis kui vaid hiirt liigutada üles-alla? Suht fail hiir tundub ka sellepoolest, et see laser asub serval ja vaid sõrmede vahel liigutades hiirt on üsna raske kursorit sujuvalt käima saada...
                        See, et kursor asub hiire servas mind ei häirinud. Hoian ka hiirt sõrmedega (nn. claw hand). Rulliku koha pealt said juba vastuse. Endale hakkas see logitechi kiire rullik ikka väga meeldima, teistmoodi ei kujutaksi ette hiirt :D, see oli ka üks põhjustest, miks ma Razer Mambat ei ostnud kui uut hiirt otsisin.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #2247
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Ok, kas kasutad hiire confina Logitechi softi või aind arvutist confitud? Imo softiga saan sujuvamalt liikuma asja, aga vajab veel kõvasti harjumist, kuna mingite väiksemate linkide tabamisega on endiselt raskusi ja kursor ei liigu alati selles suunas, nagu käega hiirt liigutad. Seal confis saab valida kursori kiirust, kiirendust ja mingi smart Move eest võtsn linnukese ära, siis palju parem. Netist leidsin palju artikleid selle hiire "off centered laseri" ja sellega seosnevate ebamugavustega.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #2248
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Algselt postitas kvaliteet Vaata postitust
                            Need Samsungid on TN paneelidega.

                            Võta 2x
                            http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATA...0000001-129862
                            Võtsin ära.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Hetkel on mugavam kui vana setup: 30" + 19". Muideks see 30" problee mon imelik. Sest vahepeal need pikslid tahaksid nagu ellu ärgata ja viskab vikerkaari asemel sinise vista desktopi.

                            Comment

                            • K2okfor_Mey
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2012
                              • 429

                              #2249
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Tere selline kysimus, kas keegi oskab aidata tahaks oma telefonile Samsung Omnia i 900 peale panna androidi Samsung Witu Android OS 2.2, kas keegi on sellise asjaga tegelenud ja kust saaks programmi ja kuda asi käib. Otsisin netist sain info kuidas install jne käib aga proge ise ei leia?!

                              Comment

                              • Kosmonaut
                                Grinder
                                • Feb 2010
                                • 584

                                #2250
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Ei ole kursis softi vahetuse teemaga. Aga hoiataks, et android on suht ressurssinõudlik ja kui hetkel su mobiil sujuvalt töötab, siis ei soovitaks jamama hakata.

                                Comment

                                Working...