Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema
jah sain juba ise ka aru. 1920x1200 on norm resoga või on veel paremaid olemas? visake miski soovitusi, ei tohi olla miski pask kuvar. hea oleks kui saaks täna juba miskid soovitused kätte ,et homme uute junnide järgi minna.
Panen pildi ka. Testisin igaks juhuks ka teise arvuti taga ära ja see on 100% kindel, et kuvari mitte videokaarti viga. On kellegil ideid, et miks selline asi üldse juhtus? Lihtsalt teenis aja ära? Videokaart ei või seda põhjustada? Sest ma ca. kuu aega tagasi ostsin uue arvuti ja seepärast küsin.
EDIT: hahahahah ghost ütles selle peale: "see nii vähe ju, ei tohiks üldse segadagi". kägar.
jah sain juba ise ka aru. 1920x1200 on norm resoga või on veel paremaid olemas? visake miski soovitusi, ei tohi olla miski pask kuvar. hea oleks kui saaks täna juba miskid soovitused kätte ,et homme uute junnide järgi minna.
Panen pildi ka. Testisin igaks juhuks ka teise arvuti taga ära ja see on 100% kindel, et kuvari mitte videokaarti viga. On kellegil ideid, et miks selline asi üldse juhtus? Lihtsalt teenis aja ära? Videokaart ei või seda põhjustada? Sest ma ca. kuu aega tagasi ostsin uue arvuti ja seepärast küsin.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
EDIT: hahahahah ghost ütles selle peale: "see nii vähe ju, ei tohiks üldse segadagi". kägar.


Comment