Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2251
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Hommmikul ärgates mu telefon ei leidnud ühtegi võrku. Ei saa helistada, smsse saata ega mitte emmigi teha.

    Olen võtnud aku tagant ja eemaldanud SIM-kaardi, same shit...tulemus 0.
    Olen seadete alt üritanud võrku määrata, aga tulemus ikka sama.
    Eelnevalt pole telefoniseadeid näppinud, tarkvara uuendanud vms. Varem pole sellist jama olnud.

    Võrguoperaator on Tele2 ning sellega pole varem ühtegi jama olnud. Hetkel asun Las Vegases.
    Telefon: Sony Ericsson Xperia X10

    või pean lootma, et see mingi Tele2 ja AT&T vaheline jama :D?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #2252
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Mul oli paar nädalat tagasi reisil olles Elisaga selline jama. Üritasin ka igatpidi võrku leida, aga ei midagi. Paar tundi hiljem ilmus selgitus ka neti uudisekülgedele, et mingi rahvusvahelise jaama ülekoormusest tingitud rike. Oma 12 tundi läks küll selle kõrvaldamisega.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #2253
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Kas kusagilt saab Tallinnas kohapealt kah osta kasutatud arvutijuppe? DDR mälusid ja videokaarti näiteks?

        Comment

        • K2okfor_Mey
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2012
          • 429

          #2254
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Kas kusagilt saab Tallinnas kohapealt kah osta kasutatud arvutijuppe? DDR mälusid ja videokaarti näiteks?
          Ise lasin arvuti seal kokku panna oma nägemuse järgi, juppe peaks ka seal olema vaata http://www.array.ee/

          Comment

          • maarios
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 89

            #2255
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Kas kusagilt saab Tallinnas kohapealt kah osta kasutatud arvutijuppe? DDR mälusid ja videokaarti näiteks?
            telli netist või mine ise sobivasse kohta kohale. (PS! kui lähed poodi siis saab arveldada ainult sularahas)
            Oleme spetsialiseerunud arvutite, komponentide, arvutitarvikute ja lisaseadmete müügile. Meie klientideks on arvutientusiastid ja ka paljud oma ala professionaalid, kes tegelevad näiteks heli- ja videotöötluse või projekteerimisega ning vajavad seetõttu erilahendusi.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #2256
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              Ei raatsi uut osta, mul on kolm 1GB ddr mälu vaja, hinnavaatluses alla 10 tk. Eks ostan sealt. Algul käisingi arvutikeskuses kohal, seal oli 1GB mälu 29€.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #2257
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Kas uut läpakat oskate soovitada?

                Väiksemat kui 15 tolline ekraan ei tahaks ning kaasas tassmist on, aga mitte väga palju. Seega väga rasket ei tahaks. Mingeid eriprogramme jooksutada pole vaja. Tavalised pokkeri asjad + filmide vaatamine ning mõned kooliasjad ja netis surfamine. Hind võiks mingi 400-500 kanti jääda.

                E: Eriline mängur pole, aga Diablo 3 võiks ära katsetada. Seega võiks selle välja vedada.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #2258
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Kas uut läpakat oskate soovitada?

                  Väiksemat kui 15 tolline ekraan ei tahaks ning kaasas tassmist on, aga mitte väga palju. Seega väga rasket ei tahaks. Mingeid eriprogramme jooksutada pole vaja. Tavalised pokkeri asjad + filmide vaatamine ning mõned kooliasjad ja netis surfamine. Hind võiks mingi 400-500 kanti jääda.

                  E: Eriline mängur pole, aga Diablo 3 võiks ära katsetada. Seega võiks selle välja vedada.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #2259
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Mille poolest see näitakes kehvem on?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2260
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Mille poolest see näitakes kehvem on?

                      http://flex.ee/index/notebook/sub_object/4454
                      ei olegi .. ainult coca võib vostrot omada

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #2261
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Operatsioonisüsteem puudub, kehvem videokaart, kehvem sound süsteem. Puudub USB 3.0, mõned asjad veel.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #2262
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                          Operatsioonisüsteem puudub, kehvem videokaart, kehvem sound süsteem. Puudub USB 3.0, mõned asjad veel.
                          Täpselt.. ja selle hinnavahega saad need asjad päris ilma eest :)

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #2263
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Kurat. Mõtlesin, et uuring veel vähe ringi ja täna oli ka muud tegemist ja hinnale juba 100€ otsa pandud.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #2264
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Kas uut läpakat oskate soovitada?

                              Väiksemat kui 15 tolline ekraan ei tahaks ning kaasas tassmist on, aga mitte väga palju. Seega väga rasket ei tahaks. Mingeid eriprogramme jooksutada pole vaja. Tavalised pokkeri asjad + filmide vaatamine ning mõned kooliasjad ja netis surfamine. Hind võiks mingi 400-500 kanti jääda.

                              E: Eriline mängur pole, aga Diablo 3 võiks ära katsetada. Seega võiks selle välja vedada.
                              Bump.

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #2265
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Mis sellel Asusel viga on? :P

                                Comment

                                Working...