Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2386
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    Ühesõnaga homme poodi ja mingid 60e+ sennheiserid ja küll lähevad

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #2387
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Plaanis mingi kasutatud sülearvuti vaadata ajutiselt, et õhtuti natuke pokkerit näppida: Ekraan võiks olla alates 14". Peaks jookustama vabalt vähemalt 8 lauda merges + HEM 2 :D. Mis andmeid ma vähemalt vaatama peaks? Tahaks 200 euri ringis kätte saada. Muid arvutimänge ei mängi.
      Ootaks head nõu.

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #2388
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        kas tänap2ev natukene kallimatel kõrvaklappidel on see nö volume asi ka küljes? mul mingid vanad philipsid, kuid kui panna sound põhja arvutist (intg. helikaart) siis kohati on ikka volume liiga madal .. kas ala migni 70e+ sennheisritel juba on see volume kõvem vms?

        st kas neil kallimatel on mingi "võimendus" endal sees, et sound oleks kõvemini kuulatav? läbi lambi kõlarite tuleb praegu tunduvalt tugevamini muusika kui nende k2kkide philipsite .. on keegi kõrvaklappide teemaga kursis?
        Tänapäev on kõik kõrvaklapid mute peal. Ühestki nupust midagi sättida ei saa. Raits, kamoon.

        Comment

        • Mrt1989
          Grinder
          • Mar 2010
          • 999

          #2389
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Plaanis mingi kasutatud sülearvuti vaadata ajutiselt, et õhtuti natuke pokkerit näppida: Ekraan võiks olla alates 14". Peaks jookustama vabalt vähemalt 8 lauda merges + HEM 2 :D. Mis andmeid ma vähemalt vaatama peaks? Tahaks 200 euri ringis kätte saada. Muid arvutimänge ei mängi.
          Ootaks head nõu.
          Võid HV s uurida midagi Thinkpad seeriast.

          See nt http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=549574
          Last edited by Mrt1989; 24.09.12, 05:23.

          Comment

          • aivo
            Julm Donk
            • Aug 2012
            • 38

            #2390
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            On olemas XP Recovery mitte OEM plaadid see tähendab et kunagi uue arvuti ostes olid kaasas. Põhimõtteliselt neid teiste arvutite peal kasutada ei saa aga äkki keegi teab varianti et ehk saab kuidagi mingi nipiga see soft teise arvutisse panna.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #2391
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              To install the Recovery Console, follow these steps:

              Insert the Windows XP CD into the CD drive.

              Click Start, and then click Run.

              In the Open box, type d:\i386\winnt32.exe /cmdcons where d is the drive letter for the CD drive. For Microsoft Windows XP Professional x64 Edition, type d:\amd64\winnt32.exe /cmdcons where d is the drive letter for the CD drive.

              A Windows Setup Dialog Box appears. The Windows Setup Dialog Box describes the Recovery Console option. To confirm the installation, click Yes.

              Restart the computer. The next time that you start your computer, "Microsoft Windows Recovery Console" appears on the startup menu.
              Last edited by q_q; 04.10.12, 12:13.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #2392
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


                Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


                Kuidas see võimalik on? Välimuselt identsed, mõlemad Wireless... Isegi G35 mis on pmst juhtmega G930 maksab €100+.

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #2393
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Kui soovid normaalseid klappe siis võta steelseries omad.

                  Comment

                  • Kosmonaut
                    Grinder
                    • Feb 2010
                    • 584

                    #2394
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    http://www.hinnavaatlus.ee/products/...klapid/160127/

                    Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.


                    Kuidas see võimalik on? Välimuselt identsed, mõlemad Wireless... Isegi G35 mis on pmst juhtmega G930 maksab €100+.
                    Et kahe erineva klapi hinnavahe on kahekorde , kui numbrid enamvähem samad? Helikvaliteeti enamasti numbritega kirja ei pane.

                    Aga soovitaks ka Steelseriesi klappe, pidavat hea hinna/kvaliteedi suhtega olema.

                    Comment

                    • Karelkorm
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 856

                      #2395
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Gaming headsetid pole tihtipeale head muusika kuulamiseks, kuna bass üli madal ja iga pisem heli kuulda. Mul on steelseriesi 5hv2 ja mussi jaoks kasutan 7 eurised prismakaid.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #2396
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Sul istuvad klapid integreeritud helikaardi otsas ?

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #2397
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                          Sul istuvad klapid integreeritud helikaardi otsas ?
                          Arvatavasti mul mingit eraldi helikaarti pole. Tasuks uurida?
                          Last edited by Karelkorm; 05.10.12, 09:00.

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #2398
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Kui juba vähegi korralikud klapid siis eraldi seisev helikaart on kindel must have.



                            Päris asjalik.

                            Comment

                            • Kosmonaut
                              Grinder
                              • Feb 2010
                              • 584

                              #2399
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              Sa soovitaksid seda helikaarti jah? Mis varustus sul endal on ja kui palju vahet tunned int. kaart vs "päris" kaart ?

                              Endal küll mingeid häid suuri klappe pole, väikestega (Shure SE530) on küll arvutist suht pain kuulata - liiga tundlikud ja see pinin segab tohutult.

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #2400
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                                Kui juba vähegi korralikud klapid siis eraldi seisev helikaart on kindel must have.



                                Päris asjalik.
                                nii palju ei tahaks kulutada, a mis sa nendest asuse 50-70 euristest arvad?

                                Comment

                                Working...