Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2086
    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

    No krt, ei taha uskuda. Siin kohalikkudel on vist 110V. Hotell on väga viisakas, seega ei taha uskuda, et see tuli kõikumisest, kuigi....see tundub olevat ainuke variant. Või siis tõesti mu Vostro riistvara pani pildi tasku

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #2087
      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

      Väga vabalt võib selline pidev isegi väike kõikumine miskit korda saata just arvuti sisemuses. Teist loogilist seletust nagu pole asjale. Kui garantii alla läheb, siis np. Kuigi jah, pead ilma läpakata siis vedelema seal välismaal =D

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #2088
        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        No krt, ei taha uskuda. Siin kohalikkudel on vist 110V. Hotell on väga viisakas, seega ei taha uskuda, et see tuli kõikumisest, kuigi....see tundub olevat ainuke variant. Või siis tõesti mu Vostro riistvara pani pildi tasku
        Ei usu, teeskleb ainult. Näita talle veeämbrit.

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #2089
          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
          Ei usu, teeskleb ainult. Näita talle veeämbrit.
          Vostro tahab ka puhkust nautida

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #2090
            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

            Sain korda.

            Skyline aitas hädast välja. Aku tagant ära, juhe taha ja sain asja tööle. Pidin korraliku shut downi tegema ja aku taha panema. Kõik fine.
            TA mainis, et ta tuttav ostis USAst läpaka, millel olid ka jamad adapteriga... Anyways ööseks ei julge laadima jätta. Nüüd tuleb teha hommikune genemine, enne randa minekut :D

            Comment

            • Matu
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 284

              #2091
              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

              akut korra tagant ära ja tagasi panna proovisid?

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #2092
                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                Oot kuidas see tühipaljas aku siis nii suure mõjuvõimuga on, et isegi poweri nupp ei tööta?

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #2093
                  Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                  Keegi kodukinosüsteemidest teab midagi? Kas kõik sobivad mu telekale (50" plastma 3d lg) või mingeid eri värke ka? Telku kõlarid pole just parimad .. mis hinnaklassist midagi normaalset saab? Päris 1000€ ilmselt pole vaja ..

                  Comment

                  • raidov
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2009
                    • 436

                    #2094
                    Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                    Igast Phillipsi ja Sony jne asjade kodukino süsteemid ei ole väga hea price/value minu arust.. mul on endal Z5500 arvuti kõllid, paremat price/value on üsna keeruline leida uuena on kuskil 350-400 ja järelturult võid hea õnne korral kuskil 150 natuke peale saada.. nendest on mingi uuem mudel ka olemas, aga kusagilt lugesin, et vanad on natuke paremad :D

                    hv foorumis soovitas keegi veel mingit sellist komplekti: http://valiheli.ee/index.php/et/toot...os426hcs3.html

                    Neid kiidetakse ka väga: http://www.amazon.com/Energy-Classic...g=vglnk-c71-20
                    aga euroopa turule neid vist ei müüda :( müüakse http://www.audiocenter.ee/tooted/sho...y_rc-micro_5.1 mis peaks natuke paremate kõlaritega, aga hinna vahe ka päris arvestatav...

                    Comment

                    • Skyline
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 510

                      #2095
                      Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Oot kuidas see tühipaljas aku siis nii suure mõjuvõimuga on, et isegi poweri nupp ei tööta?
                      dunno ilmselt see (kõikuv)vool suutis arvuti/aku töös mingi anomaalia tekitada ja akule see just head ei tee.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2096
                        Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                        Äkki kellelegi veel abiks kui hibernate nagunii ei kasuta. Oli SSD kettal probleeme ruumi puudusega .. run-cmd ja sinna trükkida käsk: powercfg.exe /hibernate off

                        Sain insta 6GB ruumi juurde

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #2097
                          Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema



                          Sealt videost peaks saama kõvasti targemaks , kuidas SSd ja HDDsi korras hoida ja ruumi juurde saada.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2098
                            Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                            Kas ilma arvutit lahti tegemata saab ka kindlaks teha miuke ventikas on jubedalt karjuma hakanud? Tundub et protsessori jahutus, kui mingi hemi databaasi restoresin tahtus lendu päris tõusta ..

                            Mingit head jahutust oskab keegi soovitada? Intel i5 760 @ 2,8GHZ on prose .. ilmselt siis on vaja mingit termopastat n shit ka vahetada? Tartus ehk mõni firma teostab vahetust ka ja paneb uue pasta ei tea?

                            See toitploki oma ja yks lisapandud ventikas tunduvad et on vait .. just koormuse suurenedes tekib epic h22l rsk
                            Last edited by leits; 09.04.12, 16:25.

                            Comment

                            • Matu
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 284

                              #2099
                              Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                              termopastat pead sa sel juhul uuesti panema kui sa prose radika emaplaadi kyljest lahti katkud, lihtsalt ventika ja radika vahele pole seda vaja panna imo
                              pole mingi spetsialist aga nii olen sellest aru saanud

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #2100
                                Re: Ametlik Arvutimurede lahendamise teema

                                Algselt postitas Matu Vaata postitust
                                termopastat pead sa sel juhul uuesti panema kui sa prose radika emaplaadi kyljest lahti katkud, lihtsalt ventika ja radika vahele pole seda vaja panna imo
                                pole mingi spetsialist aga nii olen sellest aru saanud
                                Prose radikas ja ventikas on enamasti ühestükis(ei saagi eraldi vahetada).
                                Ventika ja radika vahele seda ei panda muidu jah lol:D

                                Comment

                                Working...