Re: *** Arvutimängud ***
IMO on natuke palju neid kollaseid ja maagilisi itemeid seal D III-s. Iga jumala drop on sisuliselt mingi super maagiline ja legendaarne item. IMO oleks palju ägedam, kui oleks enamus itemeid valged ja superiorid jms tavaline stuff ja kui siis mõne maagilise leiad, siis on sündmus ja kui rare või lege siis on väga eriline kuidagi. Praegu aga pole nendes rare itemites küll väga erilist. Võibolla see maagiliste suur arv on selleks loodud, et AH-s rohkem tegutsejaid oleks.
Aga mäng on väga nakkav :D
IMO on natuke palju neid kollaseid ja maagilisi itemeid seal D III-s. Iga jumala drop on sisuliselt mingi super maagiline ja legendaarne item. IMO oleks palju ägedam, kui oleks enamus itemeid valged ja superiorid jms tavaline stuff ja kui siis mõne maagilise leiad, siis on sündmus ja kui rare või lege siis on väga eriline kuidagi. Praegu aga pole nendes rare itemites küll väga erilist. Võibolla see maagiliste suur arv on selleks loodud, et AH-s rohkem tegutsejaid oleks.
Aga mäng on väga nakkav :D

Comment