*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1006
    Re: *** Arvutimängud ***

    IMO on natuke palju neid kollaseid ja maagilisi itemeid seal D III-s. Iga jumala drop on sisuliselt mingi super maagiline ja legendaarne item. IMO oleks palju ägedam, kui oleks enamus itemeid valged ja superiorid jms tavaline stuff ja kui siis mõne maagilise leiad, siis on sündmus ja kui rare või lege siis on väga eriline kuidagi. Praegu aga pole nendes rare itemites küll väga erilist. Võibolla see maagiliste suur arv on selleks loodud, et AH-s rohkem tegutsejaid oleks.
    Aga mäng on väga nakkav :D

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #1007
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      IMO on natuke palju neid kollaseid ja maagilisi itemeid seal D III-s. Iga jumala drop on sisuliselt mingi super maagiline ja legendaarne item. IMO oleks palju ägedam, kui oleks enamus itemeid valged ja superiorid jms tavaline stuff ja kui siis mõne maagilise leiad, siis on sündmus ja kui rare või lege siis on väga eriline kuidagi. Praegu aga pole nendes rare itemites küll väga erilist. Võibolla see maagiliste suur arv on selleks loodud, et AH-s rohkem tegutsejaid oleks.
      Aga mäng on väga nakkav :D
      diablo alati olnd selline mäng

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #1008
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Timpz Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        palju mf on mp1 peal?
        puusalt pakun, et 5 NV stackiga mingi 300% tuuri

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1009
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          lol, täna juba mingi 20 lege/seti saanud, aga sellist asja näen küll esmakordselt

          Vend kirjutas skypes selle screenshoti peale :D

          suu teeb vesiseks igal juhul
          aga kui ära identid siis
          jõle tore

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #1010
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Vend kirjutas skypes selle screenshoti peale :D

            suu teeb vesiseks igal juhul
            aga kui ära identid siis
            jõle tore
            QFT lol

            tegelikult lähevad dropid ikka paremaks küll kui MF / paragon kõrgem on. Ma olen viimase nädala jooksul mingi 10 immortal kingi seti juppi saanud. AHs kõige odavam chest on 20M, kiiver maksab ka päris palju kui just kõige tavalisem pole. Raha ikka liigub. Mu DH gear on juba päris kobe, arenguruumi on veel sitaks muidugi, aga iga upgrade maksab sadu miljoneid. Suht lõputu mäng, kui mingi 10k$ sisse ei taha laduda.
            Last edited by vennike; 19.11.12, 02:52.

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #1011
              Re: *** Arvutimängud ***

              mul oleks ka päris uhke, kui aegajalt asju maha ei oleks müünud, viimasel ajal pole eriti mänginud ainult, see 1.0.5 patchi legendary drop rate pandi ikka liiga faking kõrgeks, kuus korra saad vb sellise itemi, mis on midagi tõsiselt väärt kah.
              ei mõtle mingeid lambi 100mil vidinaid.
              tõesti IK kõige sitem chest oli alles 80mil ning siis oli 80m midagi väärt kah, praegu 20mil ja 20mil on nagu nii lambi summa.
              nad võiksid teha nii, et craftimine oleks kasumlik uuesti vms, praegu on crafting täiesti surnud.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1012
                Re: *** Arvutimängud ***

                See on tõesti jama, et see mängu majandus seal nii kiiresti langeb- kulla põhi on peaaegu käes juba, fikseeritud põhjaks on praegu 0.25 € vist. Dupemisega on ka kõvasti hindu langetatud. IMO dupemine on ju sõna otseses mõttes varastamine, imelik, et selle vastu ei taheta midagi ette võtta ja et ei ole programmeeritud seda nii, et see võimalikult raske oleks.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #1013
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  See on tõesti jama, et see mängu majandus seal nii kiiresti langeb- kulla põhi on peaaegu käes juba, fikseeritud põhjaks on praegu 0.25 € vist. Dupemisega on ka kõvasti hindu langetatud. IMO dupemine on ju sõna otseses mõttes varastamine, imelik, et selle vastu ei taheta midagi ette võtta ja et ei ole programmeeritud seda nii, et see võimalikult raske oleks.
                  arvad et kerge on?
                  kui ta kerge oleks siis dupeks miljonid inimesed, praegu dupeb paar aasia tüüpi.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1014
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Aga keegi teab, kuidas üldse võimalik dupeda? Ja kas nad vahele ei jää?

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #1015
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Aga keegi teab, kuidas üldse võimalik dupeda? Ja kas nad vahele ei jää?
                      kui teaks, ei kirjutaks sellest ilmselt ja teeniks vaikselt raha endale:D

                      ilmselt jäävad ja saavad banne ja tulevad tagasi jne, ei tea kah samas.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1016
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Algselt postitas Poke Vaata postitust
                        kui teaks, ei kirjutaks sellest ilmselt ja teeniks vaikselt raha endale:D

                        ilmselt jäävad ja saavad banne ja tulevad tagasi jne, ei tea kah samas.
                        Kui nad dupevad, saavad bänni ja seda pidevalt, siis ei oleks ju dupemisel/müügil mõtet. Maybe ma olen rumal ja naiivne aga Blizzardil peaks olema neid väga lihtne spottida, sest itemid on 100% identsed ja ühe inimese käes. Sellist asja ei juhtu elusees ka, et sa leiad random loadiga kaks täpselt samasugust itemit.

                        Comment

                        • Timpz
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2029

                          #1017
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Diablo III is a genre-defining action-RPG set in Sanctuary, a world ravaged by the eternal conflict between angels and demons.

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #1018
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            ei tea kuidas see on, ei viitsi vaielda ega oma pead murda asja üle, mille vastu ma ei saa mitte kottigi teha, enam ei saa neid hiina goldfarmereid ja spammereidki reportida lambist.


                            uue patchiga ma usun 99%, et tuleb uusi craftables itemeid etc ja uusi legendari itemeid, see lööks turule hoo sisse jälle, aga vanad itemid oleks siis jällegi väärtusetud ja kasutud, hetkel pole legacy legendari ja set itemitest ühtegi peale vana nat's seti väärtuslik.

                            E: plvl 80 ja pole ühtegi legendary crafting plani saanud :D, mitte et nad enam midagi maksaksid vms, aga ikkagi, vähe fail:D

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #1019
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Kaalun endale tõsiselt ainuüksi selle mängu pärast konsooli soetamist. PC port tuleb ajalugu arvestades vähemalt pool aastat hiljem välja ja kunagi ei saa kindel olla, kas mäng on korralikult ära optimiseeritud või mitte (khm-khm GTA 4)

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1020
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Mis GTA4 PC-versioonil viga? Just mõtlesin, et ostaks mingi püssi arvuti, et GTA4 läbi mängida... Konsooli peal ei meeldinud eriti GTA-d mängida.

                                Comment

                                Working...