*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1051
    Re: *** Arvutimängud ***

    Keegi CS:GOd või mingit muud shooterit ka pelab?

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #1052
      Re: *** Arvutimängud ***

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      semi pro selles

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #1053
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Keegi CS:GOd või mingit muud shooterit ka pelab?
        Cod:Black ops
        Cod:Mw3
        Cs 1.6

        mitte tihti, aga kõik on steami peal olemas.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #1054
          Re: *** Arvutimängud ***

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          CS:GO on €5.50 steamis praegu, täna proovisin ja tegu normaalse graafika, gameplay ja uute mappidega FPSiga.

          For over two decades, Counter-Strike has offered an elite competitive experience, one shaped by millions of players from across the globe. And now the next chapter in the CS story is about to begin. This is Counter-Strike 2.

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #1055
            Re: *** Arvutimängud ***

            kõik call of duty-d on paremad prolly.

            E:ostsin ära
            Last edited by Poke; 27.11.12, 04:06.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #1056
              Re: *** Arvutimängud ***

              Olen CoDe mänginud obv. Algul oli muidugi huvitav, kui kōik uus ja huvitav, aga liiga mitmeti imbalanced oli mw 1 &2. Esimeses osas treiti üsna peagi promod välja, mis oli märksa väljakutsuvam - polnud enam nii palju spämmi ja läbu ning skill luges rohkem (perkid, mitmed relvad jms disabled). MW2-s osutus see serverisüsteem ülimalt ebamugavaks js mōttetuks paraku. Aga jah, nagu mainitud, siis mäng oli balansist tiba väljas ja hiljem hakkas cheatereid ka vohama, aga see juba eraldi teema.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              taolised KD ratioga skoorid polnud miskit ebatavalist kohati, kui juba spreedele sai mindud.

              MW3 kuuldavasti pidi saast olema MPs, sp pole ka mahti olnud proovida.

              Aga obv on tegu kōigest arvutimängudega ning järelikult suurele osale mängijaskonnast läheb selline stuff peale, ise lihtsalt eelistan pigem osavusele rajatud gameplayd.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #1057
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                ise lihtsalt eelistan pigem osavusele rajatud gameplayd.
                cs 1.6 5on5

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #1058
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  cs 1.6 5on5
                  oi kui palju aastaid sai mängitud, praegu vist vaikselt välja suremas?.

                  ja fyte, öelda, et COD-des osavus ei loe on ka vähe vale tho?
                  see, et osad relvad on OP jne ei oma tähtsust ju, isegi 1.6-s on, aga see on standard seal.
                  või mismõttes pole balanced.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #1059
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Algselt postitas Poke Vaata postitust
                    oi kui palju aastaid sai mängitud, praegu vist vaikselt välja suremas?.
                    sama :3

                    pole ka enam aastaid puutunud ja scenega kursis pole aga vaevalt et suremas

                    ei viitsi ircu t6mmata praegu aga suht kindel et k6ik channelid alles

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #1060
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      sama :3

                      pole ka enam aastaid puutunud ja scenega kursis pole aga vaevalt et suremas

                      ei viitsi ircu t6mmata praegu aga suht kindel et k6ik channelid alles
                      viimati vaatasin oli #xservu-s mingi 4 inimest koos Q-ga
                      kunagi oli pool eesti cs1.6 kommuuni seal 24/7 sees.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #1061
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        ma m2ngisin soomlastega rohkem

                        #matsi?

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #1062
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          hetkel mingi 100inimest idleb, aga keegi ei vasta:D

                          praegu on see eht 1.6-s, et on need sms serverid, ala saad tellida 2-ks tunniks, saadad sms ära ja insta on server, 2h maksab mingi 10senti vms:D

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #1063
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            kell 7 kah

                            vaevalt 100 inimest niisama idleks, p2evasel ajal vast leiab ikka m2nge

                            i hope..

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #1064
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              paar kuud tagasi mängisin mingi nädala, kuskilt saadi küll vastaseid isegi eac-ga vastaseid, aga ei süvenenud kustkohast.
                              igaljuhul cs:go sai tõmmatud, lähen vaatan mis värk on :)

                              Comment

                              • Supsti
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 863

                                #1065
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Lähen ostan ka ära.

                                Comment

                                Working...