Re: *** Arvutimängud ***
IMO see ongi selle mängu juures väga pask, et itemid jäävad alles ja suremisel (vähemalt hetkel mul, kui mängin alles nightmare) ei ole muud backfire efekti, kui asjad lähevad katki ja pead linna minema, teinekord ka lollilt pika maa maha kõmpima kui checkpoint teise area otsas. Arvasin, et suremine kui selline lihtsamal kujul on ainult noobidele normal-stage juures boonuseks.
Sellel auction-housel tegelt ei ole ju mingit mõtet, samamoodi nagu linnas kirstulgi. Miks ma peaks midagi sinna panema kui asjad ära ei kao.
IMO see ongi selle mängu juures väga pask, et itemid jäävad alles ja suremisel (vähemalt hetkel mul, kui mängin alles nightmare) ei ole muud backfire efekti, kui asjad lähevad katki ja pead linna minema, teinekord ka lollilt pika maa maha kõmpima kui checkpoint teise area otsas. Arvasin, et suremine kui selline lihtsamal kujul on ainult noobidele normal-stage juures boonuseks.
Sellel auction-housel tegelt ei ole ju mingit mõtet, samamoodi nagu linnas kirstulgi. Miks ma peaks midagi sinna panema kui asjad ära ei kao.
Comment