Re: *** Arvutimängud ***
what ? ma mängisin ühe päris hea nz vennaga pidevalt koos, see tegi päris huvitavaid builde, näiteks midas, refresher ja radiance invoker ja trollis shadow walkiga pool vastaste tiimi sodiks lol. Või siis kahe midasega LD lol.
Algselt postitas udikaz
Vaata postitust
Comment