*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #751
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas vennike Vaata postitust
    jah, 100 milli amuleti eest pole mingi asi. 2 nädalat tagasi ostsid tüübid, kellega goblineid tagusime 3 lehekülge un-id asju 120 milli eest ja said paar ülikõva amuletti, kalleima eest said 800M vist. kõige paremaid asju ei müüdagi RMAHs, sest cap on 250$ ja 800M on palju rohkem väärt.
    ei ma vaatasin gold ah-st

    krt peaks ka vist US üle kolima, kuigi ei viitsi algusest jaurata eriti.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #752
      Re: *** Arvutimängud ***

      Alates mis hinnaga võiks diablo III jooksutava masina kätte saada (kast ainult) ?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #753
        Re: *** Arvutimängud ***

        Kuidas üldse alguse poole mängima peaks? Jooksma otse questile peale ja võimlikult kiirelt kõvemale tasemele jõudma või cleanima areaid, et leveleid juurde saada? Miski basic stratt või soovitusi?

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #754
          Re: *** Arvutimängud ***

          Võimalikult kiiresti edasi, act 2 quest 2 farmides saab kiirelt leveleid.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #755
            Re: *** Arvutimängud ***

            mmm US ei lase sinna RMAH ligi peab kuskil elukohta vahetama vms? Minuarust ei lasknud mul maad muuta battlnetis

            Comment

            • Keldrimees
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 69

              #756
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kuidas üldse alguse poole mängima peaks? Jooksma otse questile peale ja võimlikult kiirelt kõvemale tasemele jõudma või cleanima areaid, et leveleid juurde saada? Miski basic stratt või soovitusi?
              Lihtsalt tee questline kuni helli diabloni. EXP saamine sidequestidelt ja väikestest dungeonitest on küll hea ,aga üldiselt saad ikkagi lvl 58-59 helli lõppu. Diablo tapmiseks võid siis joosta uuesti queste või dungeone ,et saada lvl 60 kätte.

              EXP süstem on niimoodi kujundatud ,et kollid kes on sinust paar levelit väiksemad ,annavad selle tõttu vähem EXPd enda algsest set amountist.(ala. lvl 50 koll annab 1000exp ,aga kui oled tast 5 levelit suurem annab ainult 600, pole täpsed amountid ,aga umbes niimoodi see on) Ehk overleveldamine ei ole eriti kasulik ,sest mõne aja pärast sinu level tasandub antud kollide leveliga.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #757
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
                Lihtsalt tee questline kuni helli diabloni. EXP saamine sidequestidelt ja väikestest dungeonitest on küll hea ,aga üldiselt saad ikkagi lvl 58-59 helli lõppu. Diablo tapmiseks võid siis joosta uuesti queste või dungeone ,et saada lvl 60 kätte.

                EXP süstem on niimoodi kujundatud ,et kollid kes on sinust paar levelit väiksemad ,annavad selle tõttu vähem EXPd enda algsest set amountist.(ala. lvl 50 koll annab 1000exp ,aga kui oled tast 5 levelit suurem annab ainult 600, pole täpsed amountid ,aga umbes niimoodi see on) Ehk overleveldamine ei ole eriti kasulik ,sest mõne aja pärast sinu level tasandub antud kollide leveliga.
                Saan aru, et EXP'i suhtes ei ole kasulik aga kui Sa näiteks oled seevald ning expad end low-levelites kõrgeks ära siis peaksid ju hilisematel tasemetel kergemini vastastest üle jooksma. Point oligi see, et kui nüüd side-questid ära teha + kogu aeg uusi itemeid saada peaksid muutuma nõksu tugevamaks.

                Aga jah, panen ka otse questlinele siis.

                Comment

                • Keldrimees
                  Julm Donk
                  • Feb 2010
                  • 69

                  #758
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Kõige kergem moodus omada kolle leveldades on hea relva ostmine AHst. Leveldamise relvad (1-58) on üldiselt mõistliku hinnaga ja annavad hiiglasliku boosti su DPSile. Iga mõne leveli tagant relva vahetamine ja vana uuesti AHs mahamüümine ei ole väga kulukas ja lõppkokkuvõttes säästad kulda sellepealt, kuna muidu saaksid tihedamini surma ja kulutaksid raha repairide peale.

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #759
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    socetiga helm + exp kivi ja lvl req reduced relv.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #760
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      need required lvl 45 jne ilvl 63-ga on päris lahedad asjad.
                      ala dh ~45 lvl tavalise crossbow-ga ja siis kõrvale panna sama lvl dh ilvl63 crossbow-ga siis damage vahe on ala 10x suurem.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #761
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Miks mul fuy lampi väheneb? See sellepärast, et HP-d geneb?

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #762
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          fury?
                          see lähebki maha, kui tavaskilliga damage teed siis täitub jälle.
                          ranka sa us või eu serveris? kui eu siis mis battletag on?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #763
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            EU serveris. Misasjad need battletagid veel on? Kui miskit alguses tuli ise kirjutada siis ranka666 ldo :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #764
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              ja ongi kopp ees sellest pasast. barbarianiga miski juust relv käes ja kui 7-8 peakolli korraga peale vajub siis miski 10x sure maha ennem kui jagu saad.

                              Comment

                              • udikaz
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1946

                                #765
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                pead lihtsalt enda skilli paremaks saama

                                Comment

                                Working...