*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #736
    Re: *** Arvutimängud ***

    IMO see ongi selle mängu juures väga pask, et itemid jäävad alles ja suremisel (vähemalt hetkel mul, kui mängin alles nightmare) ei ole muud backfire efekti, kui asjad lähevad katki ja pead linna minema, teinekord ka lollilt pika maa maha kõmpima kui checkpoint teise area otsas. Arvasin, et suremine kui selline lihtsamal kujul on ainult noobidele normal-stage juures boonuseks.

    Sellel auction-housel tegelt ei ole ju mingit mõtet, samamoodi nagu linnas kirstulgi. Miks ma peaks midagi sinna panema kui asjad ära ei kao.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #737
      Re: *** Arvutimängud ***

      mul mitu setti, ei mahukski kotti kõik. kui tahad pinget, mängi hardcore - sured, on kõik, chr läinud.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #738
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        IMO see ongi selle mängu juures väga pask, et itemid jäävad alles ja suremisel (vähemalt hetkel mul, kui mängin alles nightmare) ei ole muud backfire efekti, kui asjad lähevad katki ja pead linna minema, teinekord ka lollilt pika maa maha kõmpima kui checkpoint teise area otsas. Arvasin, et suremine kui selline lihtsamal kujul on ainult noobidele normal-stage juures boonuseks.

        Sellel auction-housel tegelt ei ole ju mingit mõtet, samamoodi nagu linnas kirstulgi. Miks ma peaks midagi sinna panema kui asjad ära ei kao.
        Sa vist ei mõista mängu loogikat veel väga täpselt. Mispärast sa kõndima peaksid? teleporti linna repairi ära ja tagasi sinna kus olid. Kohvrisse paned asju mis sul kotti ära ei mahu aga säilitada tahad/hiljem kasutada tahad.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #739
          Re: *** Arvutimängud ***

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          mul mitu setti, ei mahukski kotti kõik. kui tahad pinget, mängi hardcore - sured, on kõik, chr läinud.
          Äärmused ju - milleks char peab kaduma?

          Eeldasin, et surres jääb laip maha ja pead ära lootima minema. Kui tildist või powercutist või mis iganes mängust välja läheb siis kaovad ka itemid. Oleks ju õiglasem ja hoiaks RMAH-l hinda üleval või kui ei viitsi parandamas käia siis itemid lähevad puruks vms.

          Aga see maailma parandmaine siin midagi ei aita :)

          Aa erit imeeldib mängu juures see ,et saab windowsis mängida ala. ei pea DOS vms. moodi minema ning pm mäng kogu aeg lahti ja vahepeal toksin :D

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #740
            Re: *** Arvutimängud ***

            nightmares jah pole suremisel midagi hullu, aga kui sa infernos juba sured iga kuke vastu kes ette tuleb siis see repairimine ei ole enam lõbus, igakord repair maksab mul miski 35k goldi, seda on päris palju, kui grindida ei viitsi


            E: endal ka küsimus, kuidas te grindite act 2 etc 305% MF geariga, DPS on ju nii väike, kuidas te tapate kolle, või kuidas see käima peaks.
            Last edited by Poke; 27.07.12, 09:20.

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #741
              Re: *** Arvutimängud ***

              mul MF 275 juures 100k DPS, kui goblinil 200k HP järgi siis switch. Tuleb korralikult hagu anda, et head geari kokku grindida, aga pädeva teamiga v6tab tunnis 30-40 goblinit rahulikult maha.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #742
                Re: *** Arvutimängud ***

                blizzard ikka nöörib mõnuga raisk

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #743
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  mõnus.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #744
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    palju hourlyks said?

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #745
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      palju hourlyks said?
                      see on mingi amuleti eest. kulda grindides läheks paar aastat :D

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #746
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        a ok :)

                        Comment

                        • Poke
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 995

                          #747
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          eu serveris pole ühtegi nii kallist amuletti AH-s vist
                          sa mängid US serveris?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #748
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Päris kenad "käärid" pannakse vahele indeed .. Kellelgi mingit infot palju "noliferid" keskmiselt kuus võivad selle mängimisega teenida .. 4-5k usd no prob?

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #749
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              Päris kenad "käärid" pannakse vahele indeed .. Kellelgi mingit infot palju "noliferid" keskmiselt kuus võivad selle mängimisega teenida .. 4-5k usd no prob?
                              vabalt, kui korralik bänd on koos.

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #750
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas Poke Vaata postitust
                                eu serveris pole ühtegi nii kallist amuletti AH-s vist
                                sa mängid US serveris?
                                jah, 100 milli amuleti eest pole mingi asi. 2 nädalat tagasi ostsid tüübid, kellega goblineid tagusime 3 lehekülge un-id asju 120 milli eest ja said paar ülikõva amuletti, kalleima eest said 800M vist. kõige paremaid asju ei müüdagi RMAHs, sest cap on 250$ ja 800M on palju rohkem väärt.

                                Comment

                                Working...