*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #721
    Re: *** Arvutimängud ***

    alles oli wizard bugine, nüüd barb. eile õhtul proovisin, töötab ja jube naljakas, iga hit andis mul ~10k hp lol

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #722
      Re: *** Arvutimängud ***

      on seal mingi vahe kah mis regioonis mängima hakkan? Sai ära ostetud nüüd nuputa kus mängid ja kellega

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #723
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        on seal mingi vahe kah mis regioonis mängima hakkan? Sai ära ostetud nüüd nuputa kus mängid ja kellega
        Kui ei eksi siis currency vahe.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #724
          Re: *** Arvutimängud ***

          tulge ikka usa serverisse. mul üksi hakkab igav :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #725
            Re: *** Arvutimängud ***

            Kui ma olen euro-serveris ja hiljem USA servusse lähen siis praegune character kaob ära ehk pean nullist algama?

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #726
              Re: *** Arvutimängud ***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kui ma olen euro-serveris ja hiljem USA servusse lähen siis praegune character kaob ära ehk pean nullist algama?
              ära ei kao, aga nullist peab algama jah - erinevad serverid ju. saad switchida kolme serveri vahet niipalju kui süda lustib.

              a ma võin powerleveldada nädalavahetusega lvl60ni.
              Last edited by vennike; 26.07.12, 09:35.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #727
                Re: *** Arvutimängud ***

                Ei viitsi siis ja buffamise teema ei istu mulle. Juba ka seepärast, et ma teinekord 5 minutit mängin ja siis tuleb tähtis asi vahele ning mäng seisab tunde jutti omaette.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #728
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  millises serveris RMAH kõige aktiivsem on? USA prolly?

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #729
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    käin vahest harva seda teemat lugemas. päis naljakas. nagu hiina keel - mitte m...gi ei saa aru.
                    freaks.
                    freaks.jpg

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #730
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      käin vahest harva seda teemat lugemas. päis naljakas. nagu hiina keel - mitte m...gi ei saa aru.
                      freaks.
                      [ATTACH=CONFIG]293[/ATTACH]
                      RMAH => Real Money Auction House ehk oksjoniturg, kus saad müüa oma leitud esemeid pärisraha eest

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #731
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        no selge. Ma vist mängin siis ameerika maa serveris.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #732
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          käin vahest harva seda teemat lugemas. päis naljakas. nagu hiina keel - mitte m...gi ei saa aru.
                          freaks.
                          [ATTACH=CONFIG]293[/ATTACH]
                          ja starcrafti prod grindivad netis pappi kokku nii et vähe ei ole samuti suured turnad lives kus saab veelk rohkem $$$.. millest sa aru ei saa? äkki kõik ei ole nii osavad et pokkeris füüri kokku korjata - tuleb alternatiivide peale ka mõelda

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #733
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            ja starcrafti prod grindivad netis pappi kokku nii et vähe ei ole samuti suured turnad lives kus saab veelk rohkem $$$.. millest sa aru ei saa? äkki kõik ei ole nii osavad et pokkeris füüri kokku korjata - tuleb alternatiivide peale ka mõelda
                            Ja sõber rääkis just, et xboxi peal fifas lastakse võrgus raha peale. Täpselt ei uurinud aga sain aru, et on eraldi saidid, mille läbi raha liigutatakse ja pidi suht high-stakes mängud olema.

                            Diablo kohta küsimus: kuna surres asjad ära ei kao ja loomulikult keegi väga kõvasid itemeid blacksmithile maha ei müü siis kas itemid ei kaogi mängust ära? Sel juhul peaks toimuma ju top-itemi inflatsioon ja RMAH-s kogu aeg hinnad langema, mis viib selleni, et ühel ajahetkel saad kõvema seti mõne taala eest kätte. Või olen millestki valesti aru saanud?

                            Comment

                            • Timpz
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2029

                              #734
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              jep, nii on ja see toimubki

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #735
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ja sõber rääkis just, et xboxi peal fifas lastakse võrgus raha peale. Täpselt ei uurinud aga sain aru, et on eraldi saidid, mille läbi raha liigutatakse ja pidi suht high-stakes mängud olema.

                                Diablo kohta küsimus: kuna surres asjad ära ei kao ja loomulikult keegi väga kõvasid itemeid blacksmithile maha ei müü siis kas itemid ei kaogi mängust ära? Sel juhul peaks toimuma ju top-itemi inflatsioon ja RMAH-s kogu aeg hinnad langema, mis viib selleni, et ühel ajahetkel saad kõvema seti mõne taala eest kätte. Või olen millestki valesti aru saanud?
                                jah, juba on seda hästi näha, vaata (üle)eelmine lk ma ütlesin, et RMAH üleval ja inimesed müüvad igasugu paska 250$ eest. Nüüd saab samad asjad mitu korda odavamalt kätte. väga heade itemite hinnad ei lange mite kunagi, sest neid ilmselt ei saa kunagi mängus olema niipalju kui chre. i.e. amulett millel on crit chance, crit dmg, atk speed, all res, ja 200+ statse.

                                Comment

                                Working...