*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #226
    Re: *** Arvutimängud ***

    aoe3 v6iksin kyll m2ngida ehk oleks käpp kuna aoe2 on lanis sitaks tehtud ja suht nuts aga ron-i pole varem m2nginud, et v6ib suht raskeks minna, aga kui saab mingi rahva kokku siis t6mban 2ra:P

    Comment

    • Mihkel785
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 113

      #227
      Re: *** Arvutimängud ***

      AOE-s võin käpp olla nii IIs kui IIIs. Samuti Rise of nationsis. Ka empire earth I oli kyllaltki huvitav online mängida. Kuigi aega oleks enamasti ainult nvl mängida.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #228
        Re: *** Arvutimängud ***

        Mulle ei meeldi Rise of nation seepärast ei ühinenud teiega. Seal asjad arenevad liiga kiiresti jood tassi teed ja juba oled kiviajast püssirohu juures.
        Lisaks viimasel ajal olen õhtuti civ4 ainult lasknud milleks mul kaks regi on nagu eespool mainitud.
        Igatahes leidsin miski torrenti kus AoeIII on koos lisadega paistab kiirelt alla tulevat eks kui käes on siis proovin ära kas töötab. Ise vist miskeid esimesi osi olen mänginud kunagi aegade alguses aga ei mäleta suurt midagi.

        Comment

        • pronks
          Jube Noob
          • Jun 2009
          • 116

          #229
          Re: *** Arvutimängud ***

          võin ka aoe3e proovida

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #230
            Re: *** Arvutimängud ***

            Aga paneme siis tavalise peale või täislaksu (kõikide expansionitega)?

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #231
              Re: *** Arvutimängud ***

              Täislaks sain just kätte hetkel pakin lahti ja proovin installida loodan et on töökorras kraam. Kui te mängite siis räägite skypes kah juttu?

              edit: kasutage codecci oma
              Last edited by rohelinekonn; 22.09.10, 15:27.

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #232
                Re: *** Arvutimängud ***

                panin kah t6mbama, aga mis versiooni hamachit kasutate?

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #233
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Mul LogMeIn Hamachi.

                  Edit: proovisin rohelisekonna kanalisse saada, ütles, et "This network does not exist", kas tegid juba kanali ära ja erinevad Hamachid ei ühildu vms?

                  Tegin sinna ka igaks juhuks kanali, eks vaatame kumbat kasutama hakkab, igatahes:

                  Network ID: PokkeriProd.com
                  Password: ranka666
                  Last edited by Codecci; 22.09.10, 15:25.

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #234
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    kui StarCraft II'ni jõuate, andke märku!

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #235
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Panen kah Aoe III tõmbama. vanadel headel aegadel sai kõvasti sesse tehtud sääl.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #236
                        Re: *** Arvutimängud ***

                        Sihuke küsimus. Kellegil on äkki veel huvi tellida Civ V? www.game.co.uk lehel on saadaval see 26,99£ eest + post mingi 3£
                        seega peaks mingi max 600.- eeku tulema.
                        Ma endale tellin, kui huvi on, siis võin veel mõned tellida.

                        Comment

                        • Muusik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 378

                          #237
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          ma just tõmbasin civ V, pakin lahti hetkel

                          Comment

                          • muhkLionu
                            Grinder
                            • Jan 2009
                            • 522

                            #238
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                            Sihuke küsimus. Kellegil on äkki veel huvi tellida Civ V? www.game.co.uk lehel on saadaval see 26,99£ eest + post mingi 3£
                            seega peaks mingi max 600.- eeku tulema.
                            Ma endale tellin, kui huvi on, siis võin veel mõned tellida.
                            Steamist saaks ju kohe kätte. Pole küll ise proovinud kunagi.

                            Create, discover, and download new player-created maps, scenarios, interfaces, and more!


                            50 €
                            Last edited by muhkLionu; 27.09.10, 18:27.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #239
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              Algselt postitas Muusik Vaata postitust
                              ma just tõmbasin civ V, pakin lahti hetkel
                              Ma just ostsin ProGamesist, imo need kaardid ja muu stuff mis sealt kaasa tuleb on seda väärt juba

                              Milleks tellid, Tarmonator? Seal 699.- kui kaarte tahad, 100 kroonine sääst savi ju

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #240
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                krt, kahju et mu peldik seda välja ei vea. demo proovisin low sätetega, kuid vaatamata sellele laadis small mapi miski 10 mintsa. miski suur mapp + täis ehitatud = minu raaliga 1h load time :)
                                Last edited by pikk28; 27.09.10, 19:02.

                                Comment

                                Working...