Re: *** Arvutimängud ***
aoe3 v6iksin kyll m2ngida ehk oleks käpp kuna aoe2 on lanis sitaks tehtud ja suht nuts aga ron-i pole varem m2nginud, et v6ib suht raskeks minna, aga kui saab mingi rahva kokku siis t6mban 2ra:P
aoe3 v6iksin kyll m2ngida ehk oleks käpp kuna aoe2 on lanis sitaks tehtud ja suht nuts aga ron-i pole varem m2nginud, et v6ib suht raskeks minna, aga kui saab mingi rahva kokku siis t6mban 2ra:P

Comment