*** Arvutimängud ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #211
    Re: *** Arvutimängud ***

    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
    Läbi hamachi lasin mina sõpradega civ4. Me muidugi mängisime sellist mängu vormi kus kõik 3 olime ühes tiimis võtsime korraliku raskus astme ja max vastaseid ning hakkasime maailma vallutama. Üksteise vastu võib kah aga kui mängu praktika on erinev siis civis kardan et algajamad ei saa nende vastu kes on kõvasti mänginud
    yeah kui ikka üks pro on, siis muutub ebavõrdseks kuna ta saab lihtsalt paar korda kiiremini asjad tehtud.

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #212
      Re: *** Arvutimängud ***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Me võiks mingid official mängud välja mõelda, mida onlines omavahel teha. Siin mitmed lasid Civ4, läbi Hamachi tegite?

      Ma hetkel uuemaid cive ei oska, aga täna peaks välja tulema Civ5, selle võiks selgeks õppida ja seda teha. Ja siis mingi real-time strategy, just tegin Rise of Nationsit jälle mis on super mäng, aga millegipärast siin eriti vedu ei võta... Pakute mingi parema RTS-i välja?
      mirc server võiks näiteks olla selliste asjade jaoks

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #213
        Re: *** Arvutimängud ***

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Pakute mingi parema RTS-i välja?
        Warcraft 3, Starcraft (I & II)

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #214
          Re: *** Arvutimängud ***

          tõmbasin eile NFS Worldi. ajaviiteks võib lasta küll. graafika on multyplayer mängu kohta väga viis ja autod on samuti reaalsed (mitte väljamõeldud).

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #215
            Re: *** Arvutimängud ***

            Algselt postitas kuco Vaata postitust
            Warcraft 3, Starcraft (I & II)
            warcraft 3 mulle meeldib selle võib küll kuskilt tõmmata ja proovida

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #216
              Re: *** Arvutimängud ***

              starcraft 2 on päris hea... aga ei tea kuidas seda multiplayerina tööle saada... praegu jooksutan offline modes

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #217
                Re: *** Arvutimängud ***

                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                Warcraft 3, Starcraft (I & II)
                Warcraft väga ei meeldi selleks, Starcrafti pole proovinud... Age of Empires 2 või 3?

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #218
                  Re: *** Arvutimängud ***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Warcraft väga ei meeldi selleks, Starcrafti pole proovinud... Age of Empires 2 või 3?
                  AoE võib kah proovida, proovn hiljem tõmmata kuskilt selle 3 osa kui leian

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #219
                    Re: *** Arvutimängud ***

                    Lepiks niimoodi kokku, et kõik tõmbame Age of Empires III: Complete Collection mis tähendab algne Age of Empires 3 + 2 expansionit ja hakkame läbi Hamachi onlines grindima, teeme PokkeriProd.com Hamachi kanali vms.



                    Kes oleks käpad? Ja kui kellelgi pole kuskilt tõmmata, siis võin aidata näiteks RapidShare linkidega kui member kasutajad omale teete (miski €12 maksab Moneybookersiga), kuskile ise edasi uploadida kui keegi hea koha annab või Tallinna inimestele USB-l jagada (vb ostan omale originaalplaadi, siis saaks plaadiga ka) kui ise järgi tulete ja hiljem tagasi toote.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #220
                      Re: *** Arvutimängud ***

                      Civilization 5 tuli eile välja, ei jõua ära oodata kuni kätte saab.

                      Comment

                      • heido24
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 402

                        #221
                        Re: *** Arvutimängud ***



                        seda v6ix toksida online :)

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #222
                          Re: *** Arvutimängud ***

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          ee millise neist ma pean t6mbama v6iks need 2 ongi seal uuendused?

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • jott
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 183

                            #223
                            Re: *** Arvutimängud ***

                            Algselt postitas heido24 Vaata postitust
                            http://freestyle.gamekiss.com/main.jce

                            seda v6ix toksida online :)
                            Kohe proovin ära

                            Comment

                            • heido24
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 402

                              #224
                              Re: *** Arvutimängud ***

                              hakkab meeldima :)

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #225
                                Re: *** Arvutimängud ***

                                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                                ee millise neist ma pean t6mbama v6iks need 2 ongi seal uuendused?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Kõik 3, aga võime ju nii ka teha, et tõmbame ainult AoE3 ja expansioneid ei tõmba esialgu... Kuidas rahvas soovib?

                                Selles suhtes, kui minu teha oleks siis ma mängiks ainult Rise of Nationsit, aga mul ainult 1 regulaarne mängukaaslane on ja kahekesi kisub pika peale igavaks ja siit keegi selle mängu vastu erilist huvi ei tundnud, olgugi, et tegin kõvat reklaami, seega olen nõus kompromissi tegema ja võtma ette mõne mängu mille vastu rohkem regulaarseid huvilisi oleks, sest mingi 4+ inimesega läbi Hamachi strateegiamänge mängida on ikka stone-cold nuts :D

                                Comment

                                Working...