Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #136
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas teerajaja
    Kui siin juba selline filmide ja sarjade teema, siis ehk võiks asjatundjamad postitada ka linke kust on võimalik vaadata parema kvaliteediga või suuremas mahus erinevaid filme/sarju netist ? nagu nt on selleks http://www.megavideo.com



    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #137
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas BuildUp
      Vaatasin just Crank 2 ka ära. Ütleme nii, et actionist puudu ei jää.
      täielik crap oli see film minuarust

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #138
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Imric
        Nojah, TaaviK mainis korra Firefly'd aga muidu on rahvas ikka boring.

        SG-1
        SG Atlantis
        Farscape
        Babylon-5
        BSG kõlbab kah

        Maailma kõige rohkem äralörtsitud raamat on ''Võitlustanner Maa'', mille järgi tehtud filmi ühes peaosas oli J. Travolta.
        esimese kahe kõik osad vaadatud, suht norm :D

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #139
          Re: Filmid ja sarjad

          Kas keegi on käinud vaatamas seda Liam Neesoni uut filmi, kus ta tütre röövijaid taga ajab? Treiler oli igatahes paljutõotav. Tasub vaatamist?

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #140
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas alaska
            Kas keegi on käinud vaatamas seda Liam Neesoni uut filmi, kus ta tütre röövijaid taga ajab? Treiler oli igatahes paljutõotav. Tasub vaatamist?
            Just täna õhtul sai vaadatud. Polnud viga, üle keskmise film. Kinno poleks vaatama läind. Tegelt isegi oleks läinud. Viimasel ajal niikuinii midagi head poel olnud.

            Comment

            • Toomasl
              FPP Pro
              • Nov 2008
              • 258

              #141
              Re: Filmid ja sarjad

              Actionit saab seal ning hoiab mingil määral pinget üleval, aga selline sügavam sisu, mida filmilt otsida, puudub. Soovitan selle ära vaadata küll, aga ise samuti kinno vaatama ei läheks.

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #142
                Re: Filmid ja sarjad

                Mis Eesti sarjadest arvate?
                Kelgukoerad on minu arust väga hea. Ja Tuulepealne maa meeldis ka, eriti kunagise joomakaaslase Sarve osatäitmine :)

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #143
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Maheaatom
                  Mis Eesti sarjadest arvate?
                  Kelgukoerad on minu arust väga hea. Ja Tuulepealne maa meeldis ka, eriti kunagise joomakaaslase Sarve osatäitmine :)
                  "Saladused" vist ei kvalifitseeru sarjana, aga lemmiksaade on

                  Comment

                  • Helmps
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 828

                    #144
                    Re: Filmid ja sarjad

                    DONNIE DARKOOOO FOR THE WINNNNNN

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #145
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Mr Bean sarjana

                      ja

                      Monty Python


                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #146
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Codecci
                        "Saladused" vist ei kvalifitseeru sarjana, aga lemmiksaade on
                        LÖL

                        aga kinos filmide vaatamise kohta.....krt, hinnad on ajuvabad. 2kesi kinno:
                        2x120.- pilet
                        ca 100-150.- jook ja nänn
                        60-100.- parkimine
                        ootan juba Solarise valmimist sügisel, vast paneb konkurents asjad liikuma.

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #147
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Njaaa, kinode kohta üldse on mul jälle hästi skeptiline arvamus, nii et onelinerid,
                          olge valmis midagi kiirelt vastama, kindlasti ärge argumenteerige ega midagi,
                          koguge postitusi. Tegelikult ärge isegi vaevuge siit edasi lugema, pange kohe
                          oma postitus ära.

                          Nii, toome näited, kuidas vaatad filmi kodus ja kuidas asi kinos käib:

                          1. Kodu. Oled kutsunud sõbrad enda poole, ostnud nänni, mida kinos
                          ei müüda, limpsate õlli. Igaüks on sellises asendis nagu ta tahab, kellele meeldib
                          rohkem horisontaalses asendis vaadata, kes vaatab silge serjaga toolil istudes.
                          Naerate, kommenteerite, peeretate, no teete mida iganes tahate.
                          Vahepeal panete filmi pausile, kui kellelgi mingi suurem häda tekib, teised vennad
                          saavad samal ajal suitsul ära käia. Avada uusi õllesid. Jälle see Eastwood uriseb kuidagi
                          imelikult, seda peab kommenteerima, sa pole sunnitud vait olema, sa oled oma sõprade
                          keskel.

                          2. Kino. . Lähete sõpradega kinno, sest seal on suur ekraan ja hea helisüsteem
                          (ainukesed plussid, mis kino juures leian, kuigi hea tehnikaga kodus on ka võimalik väga
                          häid kogemusi saada). Alguses bronnite netis mingeid pileteid, tuleb välja, et seal on head
                          kohad juba ära võetud, no miks kurat me varem ära ei bronninud.
                          Jõuate kinno viiekesi, ukse peal sisse astudes ütlete põhimõtteliselt head aega üksteisele,
                          sest kinos pole ju viisakas rääkida. Istute maha. Haha, päris naljakas, kuidas just sinu
                          lühikest kasvu sõbra ette sattus Müürsepp istuma, ebareaalne. Ja oot, mis siin haiseb...
                          sulle tuleb meelde, et sa pole kunagi sallinud popcorni haisu, nahui nad krõbistavad
                          neid, so sick. Persse, ma pidin ju siin maksimaalset filmielamust saama, mida ma kodus ei saa.
                          Kaks rida eespool mingid 9 aastased plikad kihistavad naerda, tule taevas appi, jääge vait. Täpselt
                          sinu selja taga istub 8 aastane poiss oma isaga, poiss on viimased 45 minutit toginud jalaga vastu
                          su tooli, huvitav, miks tal isa midagi ette ei võta? Sõbral tuleb kuse häda...no kas sa tõesti varem
                          ei saanud ära käia? Ei ma ei tea, kus WC on, eks ta seal sissekäigu juures äkki,mine otsi. Nüüd ta kõnnib sinu eest mööda, siis häirib ta teiste inimeste vaadet ka, uhh ohh. See ongi maksimaalne filmielamus, mida
                          ma kodus ei saa? Selle pärast me pidimegi siia viiekesi tulema, et siis viiekesi kõrvuti vaikselt istuda
                          nagu tuped??
                          See on lollus. Kinod on O-V-E-R-R-A-T-E-D. Ja mis kõige naljakam, selle "elamuse" jaoks
                          pidid sa veel oma rahakotti kergendama. Täiesti ebaloogiline.

                          Comment

                          • TaaviK
                            FPP Pro
                            • Nov 2008
                            • 248

                            #148
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Kodus ja sõpradega vaatamise puhul on jälle see puudus, et kui sulle endale läheb film väga peale ja tahad süveneda, siis kindlasti on keegi, kes pole filmist nii väga huvitatud ja tahab teistega juttu ajada vms teha. Võib-olla seepärast kõlbavadki suurema hulga sõpradega koos vaatamiseks vaid noortekomöödiad, sest seal pole suurt vahet kui osa stseenist maha magad, sest filmi edasine kulg on nii kui nii obvious.
                            Kinos see-eest reeglina inimesed on vait ja saad oma filmi nautida. Seega võib-olla olekski kõige targem neid filme, mida sa tõesti tahad sisu pärast näha, käia kinos vaatamas ja ülejäänud jätta sõpradega koos kodustes tingimustes uurimiseks.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #149
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Kui kellelgi on mingi pikem iva, millest ta tahab kindlasti kohe r22kida, siis ongi see eelis, et saab
                              filmi pausile panna.

                              Viimase filmi vaatasime seltskonnaga ära ja see oli "Gran Torino" väga hästi saime hakkama ja hea film
                              oli.

                              Ning kui täissyvenemist tahad, siis yksi-kaksi saab väga hästi filmi ära vaadatud, ilma kino saja miinuseta.

                              Comment

                              • Aristotep
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #150
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Lebovenna kinokülastuse näitega täitsa päri. Endal kodus korralik 5.1 süsteem olemas, millega saab vajadusel naabritel krohvi seina pealt maha kukutada. Filmi vaatamise ajal ei näri mingid tatid kõrval popkorni, ei kuule mingit rõvedat hobusenaeru aso... Puhas chill :)

                                Pealegi pole kinos midagi vaatamiskõlbulikku. Enamik kraami jõuab ka Eestisse jõhkra hilinemisega ja siis ka ei suudeta kinolinale väärtfilme tuua. Seesama Neesoni film oli juba pool aastat varem saadaval.

                                Comment

                                Working...