Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Herr-Buttermilch
    Julm Donk
    • Feb 2009
    • 25

    #181
    Re: Filmid ja sarjad

    Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
    Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #182
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Herr-Buttermilch
      Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
      Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.
      Kas see on see faveladest film? Kus väiksel tänavalapsel saab külllat et suuremad poisisd ajusid kepivad ja siis saab tast kõige haigem tüüp rio tänavatel.


      kui jh, siis eda julgen ka soovitada

      Comment

      • Herr-Buttermilch
        Julm Donk
        • Feb 2009
        • 25

        #183
        Re: Filmid ja sarjad

        jeap-jeap, thats the one

        Tekkis ka küsimus, et mida te arvate filmidest, mis on gamblimis temaatilise sisuga. Ise olen näinud:
        ''Lucky You'' Täiesti õudne film,räägib mingist tüübist kes tahab Vegases turnat kinni panna. Läheb lõpuks liiga suhetekeskseks romantiliseks draamaks, aga iseenesest on tore vaadata kuidas tüüp oma bankrolli seal korduvalt kaotab:D 3/10
        ''deal'' Täpselt samasugune saast nagu eelmine, kui nüüd mõtlema hakkan ei taha seda isegi mitte kommenteerida. 2/10
        ''Rounders'' Kavaliteet film, kindlasti enamik on näinud. Pokkerisõbrale suht kohustuslik film :) 8/10

        Leidsin ka sellise huvitava koha, kus on väidetavalt parimad pokkeri filmid välja tootud ja mõnelauseline ülevaade antud.



        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #184
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Herr-Buttermilch
          Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
          Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.
          soovitan ka seda filmi väga soojalt

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #185
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Herr-Buttermilch
            jeap-jeap, thats the one

            Tekkis ka küsimus, et mida te arvate filmidest, mis on gamblimis temaatilise sisuga. Ise olen näinud:
            ''Lucky You'' Täiesti õudne film,räägib mingist tüübist kes tahab Vegases turnat kinni panna. Läheb lõpuks liiga suhetekeskseks romantiliseks draamaks, aga iseenesest on tore vaadata kuidas tüüp oma bankrolli seal korduvalt kaotab:D 3/10
            ''deal'' Täpselt samasugune saast nagu eelmine, kui nüüd mõtlema hakkan ei taha seda isegi mitte kommenteerida. 2/10
            ''Rounders'' Kavaliteet film, kindlasti enamik on näinud. Pokkerisõbrale suht kohustuslik film :) 8/10

            Leidsin ka sellise huvitava koha, kus on väidetavalt parimad pokkeri filmid välja tootud ja mõnelauseline ülevaade antud.
            http://www.pokereagles.net/poker-movies/
            Lucky You oli pask jah. Kusjuures mu arvates see romantiline osa päästis natukenegi filmi.
            Deal oli veel hullem tõesti. Kusjuures mõlema filmi juures ei osata absoluutselt kujutada pokkerit. Väga naljakas on vaadata igatahes. Ning mõlema **** filmi lõpud on ka sarnased (see tähendab väga ajukad)
            Roundsers ei jätnud endale väga suurt muljet, vähemalt filmina mitte. Pokker oli hästi kujutatud, näitlejatööd väga head, aga midagi oli puudu. Kahest eelnevast filmist vaieldamatult üle.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #186
              Re: Filmid ja sarjad

              I Bet You on huvitav sari. phil laaki ja patrick antoinuse prop betid.

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #187
                Re: Filmid ja sarjad

                poleks roundersit ei mängiks ma pokkerit prolly

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #188
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas variatsioon
                  I Bet You on huvitav sari. phil laaki ja patrick antoinuse prop betid.
                  esfandiari ja laaki pigem

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #189
                    Re: Filmid ja sarjad

                    It's Always Sunny in Philadelphia vaatab keegi? Väga head teravat pannakse.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #190
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas camu
                      Lucky You oli pask jah. Kusjuures mu arvates see romantiline osa päästis natukenegi filmi.
                      Deal oli veel hullem tõesti. Kusjuures mõlema filmi juures ei osata absoluutselt kujutada pokkerit. Väga naljakas on vaadata igatahes. Ning mõlema **** filmi lõpud on ka sarnased (see tähendab väga ajukad)
                      Roundsers ei jätnud endale väga suurt muljet, vähemalt filmina mitte. Pokker oli hästi kujutatud, näitlejatööd väga head, aga midagi oli puudu. Kahest eelnevast filmist vaieldamatult üle.

                      Roundersis pokker hästi kujutatud? ???
                      Film oli huvitav, aga (pokkeri)reaalsuse koha pealt huumor.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #191
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Codecci
                        Roundersis pokker hästi kujutatud? ???
                        Film oli huvitav, aga (pokkeri)reaalsuse koha pealt huumor.
                        Vaata Lucky youd või veel enam vaata deali. Saad rohkem naerda.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #192
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas fishh
                          aces on kõige kohutavam film pokkerist.

                          Three Girls. One Summer. No Limit.

                          See on nii halb, et seda saabki ainult sellepärast vaadata. Parem ärge vaadake.
                          +1

                          Comment

                          • Tuul
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 989

                            #193
                            Re: Filmid ja sarjad

                            nukufilm Coraline on hea

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #194
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Tuul
                              käisin lapsega vaatamas (6 aastasega). kusjuures see oli alla 6 aastastele mitte soovitatav.
                              suht hea film oli tõesti. laps hoidis pool filmi käest kinni

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #195
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Haha vaadake wipeouti liiga hull naerda saab nii et paha hakkab

                                Comment

                                Working...