Re: Filmid ja sarjad
Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.
Ma sooviks hetkel nimetada ainult ühte filmi '' City of god' (Cidade de Deus). Täiesti hämmastav film, mis räägib klassikalisest võitlusest hea ja paha vahel, aga täiesti uuel viisil, viisil millist mina pole enne näinud. See justkui sõi mind Rio de Janiero kuritegevuslikku maailma sisse ja ma ei saanud sellest enne filmi lõppu välja. Rõhutaks, et see pole mingi mainstriim film.
Kokkuvõttes väga mõtlemapanev ja nauditav film. Nagu kuskil kunagi oli öeldud :'' Olenemata kes sa oled, kas Harvardi lõpetanud indiviid või lihtlabane idioot, peaks see olema mõlemale nauditav.
Comment