Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #166
    Re: Filmid ja sarjad

    ok.
    da vinci kood oli suht pettumus, kuna olin enne raamatut lugenud(mis meeldis).
    seda pole lugenud, loodetavasti teeb see filmi vaatamise paremaks.....

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #167
      Re: Filmid ja sarjad

      Polnud ka raamatut lugenud. Tuttav ütles, et mõningad asjad teisiti, kuid siiski oli suudetud mõte enamvähem edasi anda.
      Film ise oli keskmine, ei ütleks ei kiidusõnu, samas ei hakka ka laitma.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #168
        Re: Filmid ja sarjad

        vsiu loe siit ka : http://taipupole.wordpress.com/2009/...otsuseid-teeb/
        ma lähen ikkagi vaatama. loodan, et nii käkerdis pole kui davinci kood.

        Comment

        • Aristotep
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #169
          Re: Filmid ja sarjad

          "Quarantine" on ju täielik plagiaat. Originaal on minu arust etem. [Rec] siis originaali nimi.

          Hollywood armastab üldse palju 1:1-le koopiaid teha.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #170
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas pikk28
            vsiu loe siit ka : http://taipupole.wordpress.com/2009/...otsuseid-teeb/
            ma lähen ikkagi vaatama. loodan, et nii käkerdis pole kui davinci kood.
            kiirelt lugesin 2 esimest sõna, edasi ei tahtnud, kuna juba plaan minna ja ei taha ää rikkuda.
            1 asi mis reeglina rikub filmi vaatamist on see, kui varem raamat läbi lugeda.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #171
              Re: Filmid ja sarjad

              See on sellepärast, et:
              1) raamatut lugedes on sul oma ettekujutus, mis ei lange hiljem filmiga kokku
              2) raamatud on tihti olnud paremad
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #172
                Re: Filmid ja sarjad

                Mai offtopicuga seoses tekkis küsimus, kui paljud on Magnust näinud ?

                Comment

                • muhkLionu
                  Grinder
                  • Jan 2009
                  • 522

                  #173
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas K2snakas
                  vaatasin just Quarantine, karm film rsk jama lõpp ainult, oleks tahtnud teada, et mis seal edasi oleks saanud vmt:)
                  Täitsa hea oli jah, kuigi väidetakse, et originaal teos REC (hispaanlaste oma) olevat veel parem.
                  Et REC'ile tehakse järge, siis ilmselt oodata ka Quarantine'le seda.

                  Comment

                  • taavi19
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 321

                    #174
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Imric
                    Mai offtopicuga seoses tekkis küsimus, kui paljud on Magnust näinud ?
                    Olen näind ja ütleks, et täielik saast igast küljest.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #175
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Imric
                      Mai offtopicuga seoses tekkis küsimus, kui paljud on Magnust näinud ?
                      Näinud. Miskit erilist polnud.

                      Comment

                      • leho57
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 664

                        #176
                        Re: Filmid ja sarjad

                        vaatasin siin seda teemat ning uurisin entourage kohta. vaatasin 5 hooaega ära ja no pole midagi öelda. väga huvitav kraam

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #177
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Hakkan teist osa vaatama: Obitaemyy ostrov http://www.imdb.com/title/tt0972558/

                          Imo oli raamat muidugi parem aga kriitikutega ei taha ma siiski nõustuda.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #178
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Sleeper Cell ja Spooks ka suht hea storyga, kuigi esimese üldpilti tõe pähe ei võta eriti

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #179
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Oliverk
                              Näinud. Miskit erilist polnud.
                              ma ei tea, mulle sitaks meeldis ja olen 2x vaadanud
                              ufo värk

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #180
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Muide eile kuulasin youtube'st http://www.youtube.com/watch?v=V8mCgjbBPMk ja siis meenus muidugi ka Brigada. Hetkel plaanin sarja uuesti ära vaadata. Paljud kiidavad Soprano'sid, kuid imo on Brigada kordi reaalsem. Eriti alates http://www.youtube.com/watch?v=pPWOYRSduxU kuni lõpuni. Igal asjal on oma hind ja enamus peavad seda lõpuks maksma.

                                Comment

                                Working...