Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #4366
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Louie, Eastbound and Down, Parks and Recreation - tätte garantiiga need
    Eastbound and Down-i julgen ka soovitada! samuti, kui pole näinud How i met your mother.

    Comment

    • kvaliteet
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 122

      #4367
      Re: Filmid ja sarjad



      Tundub, et see sari rühib kindla järjekindlusega seasonist seasonisse järjest sitemaks. Antud dialoog on lihtsalt lolbad. Stsenaristid vist ei viitsi enam absoluutselt pingutada ja Dexterit tabab Entourage saatus.

      Comment

      • mikk2468
        Vana Tegija
        • Nov 2009
        • 1039

        #4368
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas kvaliteet Vaata postitust
        http://www.youtube.com/watch?v=rzzwNUBc2Z0

        Tundub, et see sari rühib kindla järjekindlusega seasonist seasonisse järjest sitemaks. Antud dialoog on lihtsalt lolbad. Stsenaristid vist ei viitsi enam absoluutselt pingutada ja Dexterit tabab Entourage saatus.
        Selle järgi küll hinnata ei saa veel midagi. Kuigi viimane season ei olnud tõesti väga kiita.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #4369
          Re: Filmid ja sarjad

          Tegin Suitsi maratoni ja vaatasin kõik osad ära mis väljas on.
          5+ sari.
          Weedsi uued osad vaatasin ka ära ja dunno...ei lähe eriti enam peale.
          Breaking Bad-i uus osa oli suht huvitav tho ja ootan järgmist juba.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #4370
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Tegin Suitsi maratoni ja vaatasin kõik osad ära mis väljas on.
            5+ sari.
            uus osa väljas ja no aina paremaks läheb!

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #4371
              Re: Filmid ja sarjad

              Breaking Badi kohta:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #4372
                Re: Filmid ja sarjad

                BB kohta
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #4373
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Tulin just Batmani vaatamast. Hea filmielamus kinost taas üle pika aja.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #4374
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                    Tulin just Batmani vaatamast. Hea filmielamus kinost taas üle pika aja.
                    Sama siin!
                    Tegin eile kahele esimesele Nolani Batmanile ka uuesti (4ndat korda vist) otsa peale. Väga väga super asi! Eriti nii järjest vaadates.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #4375
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Tulin just Ted-i vaatamast.


                      Hea komöödia üle tüki aja :) Kes inglise huumorit eelistab, siis ei tasu vaadata, aga kes eelistab ilusat naist nunnu karuga ja labasemat huumorit, siis kindlasti hea vaatamine.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #4376
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust

                        kes eelistab ilusat naist nunnu karuga
                        Haige perv oled vä

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #4377
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Uus breaking bad-i osa üks paremaid osasid üldse mis olnud.

                          Comment

                          • MarxVoss
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 211

                            #4378
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Täna siis hea film ETV kell 22.00 aitab totaalselt tilti maandada!
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #4379
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Küsimus dark knight rises vaatajatele ....Kas on parem kui dark knight?.
                              reviwedest olen saand aru ,et ei ole.(Nolani fännidele soovitan man of steeli trailer ka ära vaadata ja ehk keegi viskab arvamuse k ).

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #4380
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                Küsimus dark knight rises vaatajatele ....Kas on parem kui dark knight?.
                                reviwedest olen saand aru ,et ei ole.(Nolani fännidele soovitan man of steeli trailer ka ära vaadata ja ehk keegi viskab arvamuse k ).
                                Ei ole. Aga Dark Knight on minu arust üks parimaid filme üldse, nii et selle tasemeni ongi raske küündida. Aga vahe on väga hea ja väga väga hea vahel, nii et põhjust mitte vaatama minna ei ole.

                                Comment

                                Working...