Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #4336
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vaatasin eile esimest korda veemaailma inglise keeles: http://www.imdb.com/title/tt0114898/

    Varem 10a tagasi seda vene keeles näinud mingi 25x (yep srsly, yx lemmikuimad filme isegi kui ma jutust aru ei saanud, VHS peal)

    Tuli eile lambist meelde see film ja vaatasin nyyd inglise keeles ära, ikka veel super awesome film. Vana film, aga soovitaks vaadata julgelt seda.
    +1, Vsiu filmisoovitusele ka +1

    Comment

    • paradigmlost
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 421

      #4337
      Re: Filmid ja sarjad

      Hakkasin Game of thrones´i lõpuks vaatama... 1 season vaadatud ja tundub et üks parimaid seriaale, mis ka kunagi vaadand olen:P

      Comment

      • Ski
        Julm Donk
        • Feb 2010
        • 97

        #4338
        Re: Filmid ja sarjad

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Pühapäevani..

        Comment

        • Cashmer
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2011
          • 438

          #4339
          Re: Filmid ja sarjad

          pokerisheriffi soovitatud multiaketest teine vaadatud - http://www.imdb.com/title/tt0286244/ ja see ka päris hea, lõpplahendus natukene nii ja naa, aga visuaalne pool on 5+ (kohati ikka väga jubeadad näo pähe joonistatud tegelastele - lausa grotesksed).

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #4340
            Re: Filmid ja sarjad



            meeldib (pole kunagi lauda sõitnud)

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #4341
              Re: Filmid ja sarjad

              Keegi veel Continuum´i vaatab. Mind ajab see omajagu segadusse.

              Comment

              • Mardoon
                Julm Donk
                • Dec 2008
                • 83

                #4342
                Re: Filmid ja sarjad

                Continuumi suutsin 3 osa vaadata ja loobusin, kohutav imo. HBOlt hakkas The newsroom Aaron Sorkinilt. Super minujaoks, ülikõva dialoog + näitlejatega on 3 osa põhjal ka täppi pandud . Soovitan soojalt

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #4343
                  Re: Filmid ja sarjad

                  weeds episode 3 !!!

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #4344
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Breaking Bad S05E01 netis saadaval...

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #4345
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Vaatasin BB osa ära. Üks asi ei meenunud, kes oli Ted? See vend kes koomast vms ärkas seal..

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #4346
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Ted oli see vend kes oli makse võlgu vms ja skyler viskas plekki talle. Magas ka skyleriga.
                        Ma hakkan ise alles vaatama seda osa, aga ma arvan, et mõtled seda venda.
                        Last edited by qbj0hn; 16.07.12, 15:47.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #4347
                          Re: Filmid ja sarjad

                          jamh

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #4348
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Selle Tedi kohal nad oleksid võinud mingi meenutuse teha, sest minul oli täiega, et who the fuck is Ted!

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #4349
                              Re: Filmid ja sarjad

                              käisin eile Tšernobõli päevikut vaatamas. no nii sitta filmi pole kaua aega näinud. totaalne kräpp.

                              Comment

                              • paradigmlost
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 421

                                #4350
                                Re: Filmid ja sarjad

                                ma ha ei mäleta, mis juhtus tediga... värskedage mälu plz keegi:)
                                aga game of thrones´i kohta.. 1. hooaeg oli mu hinnangul 10/10... teine valmistas natuek pettumust 7/10..
                                mis te arvate . esimest ja teist võrreldes??

                                Comment

                                Working...