Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
Re: Filmid ja sarjad
Hakkasin Game of thrones´i lõpuks vaatama... 1 season vaadatud ja tundub et üks parimaid seriaale, mis ka kunagi vaadand olen:P
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
pokerisheriffi soovitatud multiaketest teine vaadatud - http://www.imdb.com/title/tt0286244/ ja see ka päris hea, lõpplahendus natukene nii ja naa, aga visuaalne pool on 5+ (kohati ikka väga jubeadad näo pähe joonistatud tegelastele - lausa grotesksed).
Comment
-
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
käisin eile Tšernobõli päevikut vaatamas. no nii sitta filmi pole kaua aega näinud. totaalne kräpp.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
ma ha ei mäleta, mis juhtus tediga... värskedage mälu plz keegi:)
aga game of thrones´i kohta.. 1. hooaeg oli mu hinnangul 10/10... teine valmistas natuek pettumust 7/10..
mis te arvate . esimest ja teist võrreldes??
Comment
Comment