Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #4306
    Re: Filmid ja sarjad

    täna suits-i pole?

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #4307
      Re: Filmid ja sarjad

      noup, nädal jääb vahele

      Comment

      • Cashmer
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2011
        • 438

        #4308
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Tuul Vaata postitust
        Coraline - nukufilm
        Pea kõik Hayao Miyazaki filmid - Totoro vist kõige kuulsam
        Tonari no Totoro on vaadatud ja päris hea oli. Mõtlesin, et miks ma varem jaapani multikaid vaadanud pole, aga siis meenus, et ammu-ammui sai vaadatud Pom Poko´t ja see oli ka väga lahe Jaapani multikas. Kui välja jätta multifilmi kohta suhteliselt detailselt joonistatud pesukarude kotid võiks seda samuti kogupere multikaks nimetada.

        eeldan, et sa Pom Pokot näinud, sest see ka Miyazaki kirjutatud.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #4309
          Re: Filmid ja sarjad

          Mina vaatasin 2000 paiku Digimonid pm algusest lõpuni ära hommikuti enne tööleminekut. Peale seda pole Jaapani multikatele eriti tähelepanu pööranud, kuid tuntumad Hollywoodi ja vene omad olen ikka ära vaadanud.

          Eile vaatasin Mulholland Dr. ära. Erilist muljet ei jätnud. Unenäod, mis tulid peale selle vaatamist olid lihtsalt kordi kõvemad.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #4310
            Re: Filmid ja sarjad

            1+1 oli üle mitme aasta parim film kinos......enamus on viimasel ajal alla keskmise.....

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #4311
              Re: Filmid ja sarjad

              miks ma ei julge seda filmi vaadata

              juba seda postrit vaadates tundub, et järjekordne cheesiest movie of all time

              öelge, et see pole nii

              tõesti ma tahaks ära vaadata aga ei julge

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #4312
                Re: Filmid ja sarjad

                dont be a pussy and take the risk

                Comment

                • JohannesJ
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 684

                  #4313
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  dont be a pussy and take the risk
                  +1 its worth the risk!

                  Comment

                  • Cashmer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2011
                    • 438

                    #4314
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                    Ghost in the Shell jäi poole peale, mitte sellepärast, et igav, vastupidi -väga hea multikas, vaatan kindlasti lõpuni. See pool, mis hetkel nähtud on vähga lahe - muusika, peategelased, võitlustseenid - super hea. Kohati tekkis tunne nagu vaataks filmi.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #4315
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                      öelge, et see pole nii
                      see on nii. sul on õigus. s*tt poster = s*tt film.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #4316
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                        miks ma ei julge seda filmi vaadata

                        juba seda postrit vaadates tundub, et järjekordne cheesiest movie of all time

                        öelge, et see pole nii

                        tõesti ma tahaks ära vaadata aga ei julge
                        Minul on selle filmiga seoses typo probleem. Mulle absoluutselt ei meeldi, et see film nii paljudele meeldib. Ausalt, naerma eriti ei aja aga kuradi hea on küll.

                        Btw, kas need filminimede eesti keelde tõlkijad on kõik ühest suguvõsast või lihtsalt osa neist on retardid?
                        Last edited by Potsataja; 08.07.12, 14:37.

                        Comment

                        • Cashmer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2011
                          • 438

                          #4317
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Intouchablesi kiidavad juba ka paljud facebooki ´sõbrad´. Metascore kahtlaselt madal, mis hea imdb kasutajate skooriga filmidel tavaliselt kõrge.
                          õhtul võib - olla vaatan trailerit.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #4318
                            Re: Filmid ja sarjad

                            kui film niipaljudele inimestele meeldib, siis ei saa see hea olla, kuigi leidub ka erandeid. samamoodi on muusikaga.
                            Last edited by adam_q; 08.07.12, 16:42.

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #4319
                              Re: Filmid ja sarjad

                              tõetera sees

                              parimad filmid olen enamasti leidnud radari alt

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #4320
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                                ...
                                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                                ...
                                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                                ...
                                jätkake arutelu. väga huvitav!

                                Comment

                                Working...