Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
millegi pärast sattusin eile vaatame Walk of Shame (2014) - http://www.imdb.com/title/tt2463288/
Sellist jama ei soovitaks isegi vaenlasele. ei suutnud lõpuni vaadata, lihtsalt halb.
millegi pärast sattusin eile vaatame Walk of Shame (2014) - http://www.imdb.com/title/tt2463288/
Sellist jama ei soovitaks isegi vaenlasele. ei suutnud lõpuni vaadata, lihtsalt halb.
Comment