Re: Filmid ja sarjad
Kui ma BB eelmised seasonid järjest vaatasin, siis väga tihti kerisin edasi kohti, eriti kui see ema kaadrisse tuli. Ebameeldiv karakter. Kokkuvõttes siiski kvaliteetne asi.
Kui ma BB eelmised seasonid järjest vaatasin, siis väga tihti kerisin edasi kohti, eriti kui see ema kaadrisse tuli. Ebameeldiv karakter. Kokkuvõttes siiski kvaliteetne asi.
Comment