Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #1336
    Re: Filmid ja sarjad

    vaatasin hot tub timemachini ära, väga kõva film, paneks pohmakaga samale pulgale

    Comment

    • ROTT RUUDI
      Grinder
      • Jun 2010
      • 520

      #1337
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
      Eile vaatasin shutter islandi ära, väga hea film imo, kuigi selline mindfakk käis, et ma ei suutnudki lõpuks aru saada, mis päriselt toimus :D

      Aga keegi oskab mingit head krimi või dokumentaali soovitada?
      Jaa ma vaatasin ka alles hiljuti :D
      Päris hea film oli.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1338
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas mislinn Vaata postitust
        Eile vaatasin shutter islandi ära, väga hea film imo, kuigi selline mindfakk käis, et ma ei suutnudki lõpuks aru saada, mis päriselt toimus :D

        Aga keegi oskab mingit head krimi või dokumentaali soovitada?






        http://www.kinoclub.org hetkel top1 aga krt arusaamine pole nii hea :(

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1339
          Re: Filmid ja sarjad

          +1 @ Heat

          Comment

          • marxiku
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 471

            #1340
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Vaatan seda Flashforwardit, nagu Breakinb Bad'iga otsustasin ka seda sarja vaatama hakata siin foorumis inimeste poolsetel soovitustel.

            5+ sari imo.
            Muidu hea. Aga. Väga pole mõtet seda vaadata, ainult üks hooaeg ongi teemat. Season 2 ei näe ilmavalgust. Seepärast mõtlesin, et ei viitsi isegi seda lõpuni vaadata, täit fiilingut nagunii ei saa.

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #1341
              Re: Filmid ja sarjad

              Vaatasin avatari lõpuks ära. Ootasin natuke enamat, aga muidu täitsa kiiduväärt jah.

              Comment

              • marxiku
                Õpihimuline Mängur
                • May 2009
                • 471

                #1342
                Re: Filmid ja sarjad

                Tõmbasin 2 seasonit, hiljem avastasin, et isegi etv pealt tuleb see.
                "Jamie at home"

                väike näide


                Muhe tüüp, hea jutuga, ja loomulikult, vägevad toidud.

                Head isu!

                Comment

                • H2O
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 362

                  #1343
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  vaatasin hot tub timemachini ära, väga kõva film, paneks pohmakaga samale pulgale
                  Kuskilt tõlget saab sellele filmile?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #1344
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas marxiku Vaata postitust
                    Muidu hea. Aga. Väga pole mõtet seda vaadata, ainult üks hooaeg ongi teemat. Season 2 ei näe ilmavalgust. Seepärast mõtlesin, et ei viitsi isegi seda lõpuni vaadata, täit fiilingut nagunii ei saa.
                    Et ses suhtes teist hooaega ei tule ja jääb esimese hooaja lõpuga lihtsalt pooleli vms ? Sucks sellisel juhul, aga noh lõpuni vaatan ikka.

                    Comment

                    • marxiku
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 471

                      #1345
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Et ses suhtes teist hooaega ei tule ja jääb esimese hooaja lõpuga lihtsalt pooleli vms ? Sucks sellisel juhul, aga noh lõpuni vaatan ikka.
                      Jään vastuse võlgu, aga eks nad kuidagi vast ikka tõmbavad otsad kokku.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #1346
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Et ses suhtes teist hooaega ei tule ja jääb esimese hooaja lõpuga lihtsalt pooleli vms ?
                        Jah, "On May 13, 2010 ABC announced that FlashForward would not be renewed for a second season. Since this announcement, fans across the globe have joined together in attempts to save the television show."

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1347
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Nujah, mis seal ikka. Korralik teemarendus on küll sarjal, jube põnev on iga osa

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #1348
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            Jah, "On May 13, 2010 ABC announced that FlashForward would not be renewed for a second season. Since this announcement, fans across the globe have joined together in attempts to save the television show."
                            Teoreetilise jätkamise korral saab neil raske olema, sest minu mäletamist mööda oli järgmine flashforward aastast 2015.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #1349
                              Re: Filmid ja sarjad

                              BB 3.hooaja viimane osa lõpp oli päris hull.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Aadu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 326

                                #1350
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                BB 3.hooaja viimane osa lõpp oli päris hull.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                See oli tegelt eelviimane osa. Viimane tuleb vist topelt osa ehk mis kestab 1:40.
                                Aga jah, Heisenberg võttis üle lõpus.

                                Comment

                                Working...